Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tág pórusú arcbőrre melyik...

Tág pórusú arcbőrre melyik alapozó a legjobb ami nagyon jól fed is?

Figyelt kérdés

Eddig Avont,Oriflame és Miss Sportit használtam több változatban is. Szépen arctisztítás után felviszem az alapozót, és mégsem fed szépen. Hiába tonizálok, pórusösszehúzó stb, akkor is alapozás után mintha még a mitesszerek sem tűntek volna el.

Vagy csak egy álom hogy az alapozó eltünteti a bőrhibákat?

Gondoltam vásárolok egy sminkalapot (avon), arról mi a véleményetek? Kőpúdert még nem használtam, lehet ez lenne a megoldás?

15 éve sminkelem magam, és mindig az alapozóval voltak problémáim.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. márc. 9. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt az alapozóval van probléma! Sokszor nekem is ez volt a bajom alaposan megtisztítottam az arcom aztán mikor jött az alapozás hát......mintha nem történt volna semmi.

Az avont én személy szerint nem kedvelem. Amit csak ajánlani tudok az a Max Factor miracle touch alapozó,egy kis tégelyben van és a dobozában van szivacs is nagyon széped fed! Igaz nem a legolcsóbb,de szerintem a legjobb:D Nézz utána,ha érdekel.

2010. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemesebb lenne minőségibb termékekre váltani, L'oreal vagy Max Factor esetleg Vichy!
2010. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jó fedést akarsz, akkor Rimmel. Csak nehéz betalálni a bőrszínt.

Amúgy a púder se rossz ötlet, de gyakran kell újra felvinni.

2010. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így lesz, beszerzem! :)
2010. márc. 10. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!