Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most így hogy legyen fülbevalóm?

Most így hogy legyen fülbevalóm?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem fatert, hogy lehet-e fülbevalóm, nagy nehezen azt mondta, hogy legyen.


Úgy kezdődött, hogy az asztalon meglátja a fülbevalót, amit ma vettem.

Ezüst, fekete kocka cirkónia van benne.


Hallod, egy szót se szóltam, erre elkezd káromkodni cifrán, hogy mind2-be akarok, meg hogy b*.zis meg kiabálva kérdezi, hogy b*.zi vagy? Mondom, ekkora cirkuszt vágni, a k*.rva ***** ne b*.ssza már meg.

Ezt nem mondtam, de mi a g*cit hisz? A fülbevalót nem párba adják??



Amúgy mind2-be akarok, de nem nem ez a lényeg.

Hanem az hogy azt se tudja miről van szó, és ekkora cirkuszt csinálni? Ez az elmebetegség legalja.


Utána bejön, megnyugszik, kérdezi, hogy ugye nem mind2-be?


Mondom, de.


Na akkor megint mondja a magáét, de csak addig amíg kiment, meg b*zizik.


De amúgy már a kettő cirkusz között anyával is ordibált, de csak kötekedésből, valós oka nem volt semmire.


Most nem a fülbevaló a kérdés.

Tudom, hogy a balra jó, a jobba homokos, mind2-be megint jó.


Az hogy valakinek nem jó, az megint más, nekem ez tetszik, a többire teszek magasról.

Gondolkoztam sokat, megnéztem a stílusomat, az arcomat, a fülemet, hogy illik-e hozzám, és arra jutottam, hogy tetszik, és illik is, és mind2-be akarok, úgyhogy erről ne nyissunk témát.


A kérdés nem az, hogy hogyan győzzem meg, hanem hogy hogy üljek le vele beszélgetni?


Esküszöm, ha normálisan elmagyarázná, még hálából, hogy ennyire normálisan kezel mindent, csak az egyikbe csinálnék.


De így csak olajat önt a tűzre.


Nem lehet vele leülni arról beszélgetni, ami neki visszataszító, azt csak reggelig szidni tudja, meg felhúzza magát, aztán meg úgyis beleköt valakibe/valamibe.


Úgyhogy a valódi kérdés az, hogy hogyan szólítsam le egy megbeszélésre mondjuk adott esetben a fülbevalóról?

Mert ha felhozom mind2-be, akkor tuti félbeszakít, és nem elmagyarázza az okokat, hanem ordibál, és azt hiszi, hogy úgy van, amit ő gondol, hogy b*zis meg ilyenek.

De csak ő hiszi azt.


Ezen én is úgy felbírom b*.szni az agyam, hogy ő annyira tud mindent a világról.

De persze ezt 1990-ről hiszi, azt hiszi, hogy olyanok az emberek mint akkor.

És nem is közvetlen, szerintem fülbevalós embert azért nem lát, mert rá se néz senkire.


(Amúgy a 90-es években volt 20-30 között, és akkor ment a fülbevaló, nem értem a logikáját)



2015. aug. 13. 22:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/F
2015. aug. 13. 22:30
 2/12 anonim válasza:
Nekem apám nem engedte, hogy legyen piercingem, de beszéltem vele, hogy ha kiveszem pár hét esetleg hónap és benől, ha megunom ugyis kiszedem meg ilyeneket mondtam neki aztan most van 1 köldök pc es 5fülbevalóm szóval meglehet győzni őket csak ne kiabálj mert rosszabb lesz tudom, hisz anyám is ilyen, ha elkezdi:D 15/L
2015. aug. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyukáddal milyen viszonyod van? :) Mert, talán, ha Őt megkéred, hogy segítsen be most Neked, legalább leültetni Apukádat, hogy tudjatok értelnesen beszélgetni a dologról. (Nem említetted hogy ellene lett volna a fülbevalódnak, így arra következtetek, hogy Ő engedi mindkettőt, csak Apukád törhetetlen.) Kérd Apukádat, hogy legalább egy esélyt adjon, legalább, hogy el tudd mondani az érveid. :) Mondd Neki hogy ha most megbeszélitek, és dűlőre juttok, később fel sem hozod a témát. A füled pedig a Te füled, és Téged nem zavar, hogy más mit szól. :) Egyénként, nekem Anyukám a kemény dió, de mindig hagyta, hogy érveljek. :) 18/L
2015. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Soha nem kiabálok velük, anyával ma beszéltem, rá lehet hatni ilyen téren, teljesen laza a kapcsolatunk, nevetünk is sokat, apát meg akkor szokta meggyőzni, amikor ketten vannak.

Valahogy így lesz most is.


Köszi a válaszokat!


Egyébként szokatlan nekik még ez a kis dolog is, mert mi tényleg normálisan élünk, soha nem csavarogtam, mindig az a jó kisfiú voltam a szemükben, amikor elkezdtem a hajamat is felfésülni olyan 3 éve, akkor az is szokatlan volt, most meg ez.

De hát ez van.

Teljesen más képük van rólam, mint amilyen vagyok. Nekik még mindig az a kisfiú vagyok, és emiatt.

Nem vagyok az a swag-yolo féle, de azért nézek ki valahogy, csőnacit is elkezdtem hordani, amikor a hajamat is, és az is más volt.

Szereztem az új sulival sok havert, most nyáron már elmentünk bulizni, meg még fogunk.


És hát ha így elképzelitek, akkor teljesen más képük van rólam, de hát már egy pár éve ilyen vagyok, lassan el kéne már fogadni, hogy nem az az itthoni kisfiú vagyok, akinek még mindig egyhangú élete van, stílusa sincs, és amikor csak teheti, itthon TV-zik anyuval meg apuval.

2015. aug. 14. 18:37
 5/12 A kérdező kommentje:

Ezt azért írtam le, hogy emiatt van.


Nehezen fogadják el, hogy megtalálom lassan magamat.


Igen, ez a helyes kifejezés.

2015. aug. 14. 18:40
 6/12 A kérdező kommentje:

De most olvasom egy másik kérdésben, hogy csak a fülemnél is lehetek fém allergiás.


Eddig azt hittem, simán lehet ezüst fülbevalóm, mert 2 ezüst nyakláncot is hordok már jó ideje, és medál is van rajta.


Most azon is rágódok, hogy vajon mi lesz.

2015. aug. 14. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt az ideje, hogy elmondd nekik, nem olyan vagy, mint amilyennek elképzelnek, nem vagy már gyerek (igaz, még felnőtt sem). Talán akkor elgondolkodnak.


Azt meg miből gondolod, hogy nem bírja a füled az ezüstöt? Ha tényleg nem bírja, akkor majd nem hordod.

2015. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, csak eddig biztos voltam abban, hogy bírja.


Csak most olvastam, hogy LEHET hogy nem bírja.


Majd elválik.


Egyébként majd beszélek velük, de még mindig nem akarnak belemenni, majd holnap még egyszer :D

2015. aug. 14. 22:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen az apám. Teljesen. Szóval megértelek. Tudom, hogy nem szabad kiabálni, mert rosszabb lesz, de amíg ő üvölt, addig meg se lehet szólalni, emiatt elég gyakoriak nálunk a viták. Mondhatnám, hogy menj el és úgy is megcsinálják, a jobb helyeken is csak szülői beleegyezés kell 16 év felett, amit akár anyud is alá tud írni, de ebből még nagyobb botrány lenne. Nem tudsz sok mindent tenni maximum elengeded a füled mellett a beszólásait és a végén megunja és ha szerencséd van közli, hogy csinálj amit akarsz.
2015. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Háát, akkor tudod milyen :D


Ez idegesít, de van rólam egy jó kép, oda szerkesztettem mindkettőbe kocka fülbelvalót, és anyának megmutattam, és előtte azt mondta, hogy utálja, ha fülbevaló van egy fiúnak, azt meg főleg, ha kettő, erre elkezdi, hogy, hát nem rossz, de nem nagyon akar belemenni. De addig úgyse hagyom.

2015. aug. 17. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!