Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkeket vegyek, hogy...

Milyen sminkeket vegyek, hogy minden esetre legyen itthon akármi?

Figyelt kérdés

Árakat és márkákat is írnátok pls?

Fel akarom frissiteni a sminktáram:D

Előre is köszönöm:)



2015. aug. 4. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korrektornak, alapozónak, és púdernak mindenképp érdemes lennie otthon, mondjuk, hogy ne kapj hülyét reggel, ha kijön egy pattanás, hogy jajj, most mit tegyek.
2015. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elnézést véletlen elküldtem.

Nekem ezekből az essence márka bevált, ez nem túl drága, de jó minőségű szerintem.

2015. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Primer(smink alap) 1500 Ft-tól

Alapozó 2000 Ft-tól

2 Korrektor(Catrice Camuflage(1000 Ft) a bőrhibákra,és egy folyékony korrektor a szem alatti karikákra(árat nem tudok)

Bronzosító,pirosító

Púder 800 Ft-ól



Szemhéj bázis

Szemhéjra színes paletta ( 1 darabosak vannak 500 Forinttól,5-6 színűek 1000 Ft-tól,de van hatalmas paletták is 10ezrekért.)

Szemceruza(fehér,fekete 2x 600 Ft)

Szemhéjtus van egy csomó fajta,egyszerűbb filcesek 1000 Forinttól,a zselés tubusosak 2000től

Szempilla spirál itt aztán hihetetlenül nagy a választási lehetőség (olcsóból Miss Sporty citromsárga(800 Forint körül),drágábból pedig Loreal Manga(2500),de ha még feljebb mész vagy 8000 Ft-os kategória is. :D


Szemöldök ceruza kapható 600 Forinttól,szemöldök por pedig 1200 körül.


Rúzs (nemtudom az árakat)

Szájfény (Essence XXL Shine-600 Forint)

Ajakápoló (Labello 600 Forint)


Azt hiszem mindent kimerítettem :D


Így összeszámolva 15ezer forintot biztosan elvisz,és én mindenhol az alapárat írtam,szóval úgy számoltam,hogy semmiből nem vettél jobbat.(Pl. szempillaspirálnál,alapozónál,palettánál lehetnek akár 2-3ezres eltérések is) Viszont mindened van otthon,nem érhet semmilyen meglepetés! :D Szerintem nem éri meg,de te tudod. :)

2015. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Èn essence, ès maybeline, meg catrice sminkeket szoktam venni általában:)
2015. aug. 4. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Avon, olcsó, és viszonylag gyorsan megjön, csak nehéz benne eltalálni az alapozó színét. Alapozó nem feltétlenül szükséges, a korrektor mindenképp jó ha van, púder sem árt, ha fixálni akarjuk az alapozót. Egy matt színű rúzs is minddenképp kell, egy fekete szempillaspirál, és föld színű, nude természetes szemhéjpúder paletta tökéletesek a mindennapi egyszerű sminkhez. Ezek nagy részéhez ecset szükséges, de ha csak felfrissíted a sminktárad, akkor ezt tudod.

Az essence márka termékei nekem is beváltak, középár kategóriásak, általában mindenből nagy választékban lehet venni.

Az essence rúzsok nagyon jók, bár néhány szemhéjpúder nem olyan erős.

Ha olcsóbbat szeretnél, akkor a Lovely márkát ajánlom, de ennek a minősége is rosszab.

Nude árnyalatok mindenképpen kellenek a szemhéjfestéshez, 3 árnyalat barna, fekete és szürke, rózsaszínek, és világosabb fehéres rózsaszínek.

2015. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zold kez:D
2015. aug. 4. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szempillasprilálból AVON-t ajánlok, én sima Supershock-ot és Super Extend Winged Out-ot próbáltam, mindkettőt imádom.

Szemhélypúderből meg szerintem szerezz be egy nagyobb színpalettát amin sok féle szín van, ilyeneket minden nagyobb smink üzletben lehet kapni.

2015. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld tappancs^^
2015. okt. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!