Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az hogy saját köröm...

Miért van az hogy saját köröm megerősítésénél csak átlátszót raktam rá és már másnap fellevegősödött és lepattogott?

Figyelt kérdés
pedig mindent rendesen csináltam rendesen felbolyhoztam csak annyi h tapadáselősegitöt nem raktam rá mer azt még nem vettem,itthon csinálom magamnak! Valaki leírná lépésenként h mit miután csinálok sorba??? hátha valamit elszurtam
2010. márc. 9. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Előbb írd le Te,hogy mit miután csinálsz és majd mi rávilágítunk a problémára:)
2010. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fertőtlenítés, régi lakk eltávolítása, szabad szél formázása, szarupárkány feltolása lekaparása, mattítás először bufferrel majd reszelővel, portalanítás, fertőtlenítés, zsírtalanítás, vízelvonás, tapadás elősegítés, anyagfelhordás.
2010. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jah és még annyi h valószínűleg amiatt levegősödött fel mert nem raktál rá tapadás elősegítőt és az tényleg nagyon fontos mert egyszer úgy jártam, h tanfolyamon elfelejtettem az egyik kezén a körmökre rákenni és azok lepotyogtak neki:S a többi amin volt hetegig fentmaradt a köröm.
2010. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát lefertőtlenítem,aztán megreszelem felbolyhozom,leportalanítom aztán megint lefertőtlenítettem kicsit még megreszeltem leportalanítottam és aztán raktam rá az első réteg zselét,lámpáztam 2 percig aztán ujabb réteg zselé közepes vastagságban megint lámpa aztán fixáltam megreszeltem a hibáknál és átlátszó körömlakkal kentem le és tök szép fényes lett meg az egész köröm nagyon szép volt,erre meg másnap egymás után fellevegősödött az összes...most tanácstalan vagyok mert nagyon szeretném magamnak csinálni itthon,most akartam venni tapadáselősegitöt ami egyben zsírtalanitó is és egy fehér zselét mert az nem volt a szettben de nem akarok most fölöslegesen kidobni pénzt ha utána sem lesz jó....ha használok tapadáselősegítőt (crystal nails) akkor jobb lesz sikerülni fog?
2010. márc. 9. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem haragszol belinkelem azt a kérdést amire részletesen leírtam a választ!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

egy körmös

2010. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha így csináltad ahogy írtad akkor arra tudok gondolni,hogy nem vigyáztál a széleknél és ráfolyhatott a bőrre a zseléd. Lehet? Meg azt szeretném kérdezni,hogy a fertőtlenítőd csak fertőtlenít? Vagy 3in1-es?
2010. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak fertőtlenítő,de vigyáztam talán 1-2nél ha ráment de attól még a többinek nem kéne lejönnie
2010. márc. 9. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor az nem elég,ha csak fertőtlenítővel alapozol,akkor problémára rávilágítva:)
2010. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
meg azt akartam még kérdezni hogy olyan lámpám van,amin alul van csak egy tükör arra rakom a kezem az nem gond mer ilyeneket olvastam egy oldalon h az csak disznek jó mert hogy körbe tükrösnek kéne lennie,ez igaz? és 15 W a lámpa
2010. márc. 9. 20:42
 10/11 A kérdező kommentje:
és akkor mit javasolsz? az nem elég h mondjuk fertőtlenítek és akkor veszek tapadáselősegítőt meg zsírtalanitot akkor jo lesz?
2010. márc. 9. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!