Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek bevált a csukló ér...

Nektek bevált a csukló ér szín szerinti alapozó választás? Kék vagy zöld.

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a jó ebben?
2015. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogyha zöldes színű akkor a bőröd színe világos vagy sárgás színű. Ezért világos alapozót használj, mert az illik a bőrödhöz.

Ha az ereid kék vagy lila színűek akkor a bőröd sötét rózsaszín. Ebben az esetben használj sötétebb színű alapozót.

Az is előfordulhat, hogy az ereid kékes zöldes színűek akkor a bőröd barackos, semleges színű. Ezért a semleges, természetes színű alapozó illik hozzád.


Ezt írja az egyik cikk.. És kíváncsi lennék h ez alapján kinek vált be?


Mert elég érdekes hogy pl nálam mindegyik szín meg található :D a kék, zöld, lila.

2015. aug. 18. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom erre mi szükség, tükörbe nézek és látom hogy nagyon világos enyhén sárgás a bőröm. Ehhez már tudok alapozót választani.

Az ereim pedig oldalt lilák, középen zöld, és kékeszöldek.

2015. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy marhaság. Az ereim kékek, a csuklómon is és az egész testemen is, mert szinte mindenhol látszanak. Én kb. a fehér fallal vagyok egyenlő, szóval nekem a legvilágosabb kell. Nem tudom mit kell itt csukló meg ér szín meg ilyenek... :D
2015. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az erek alapján megálapítani a bőrtónust elég nehez, mivel nem tudod hogy mihez képest kékes vagy zöldes az ered. Esetleg ha van egy ismerősöd akinek nagyon rózsaszínes vagy sárgás a bőre hozzájuk hasonlíthatod magad. Másik módszer hogy megnézed melyik ékszer áll jobban az arany vagy az ezüst. Ha az arany akkor meleg típus vagy ha ezüst akkor hideg. Az, hogy a sárgás bőrűeknek csak világos lehet a bõrük és fordítva, hülyeség. Nekem például hideg színtipusként hófehér bőröm van. Mindenesetre sok szerencsét a tökéletes alapozó megtalálásához.
2015. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!