Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik korrektor fedi el a...

Melyik korrektor fedi el a legeslegjobban a patikat, bőrhibákat, illetve melyik a legjobb alapozó?

Figyelt kérdés

nem szeretnék már többet kisérletezni mert sokszor kuka a cucc amit veszek,ráadásul a pénztárcám is bánja :(

az arcbőröm inkább zsírosabb,és előfordulnak a patik is :s

köszi a válaszokaat előre is!:) 18/l


2015. aug. 23. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Korrektort azt nem tudom, de ami nekem bevált az a Rimmel stay matte alapozo volt, osszvissz 1800 ft-os áron.:)
2015. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes alapozót még ugyan nem találtam, de korrektort már igen. :)

Catrice camouflage korrektorok tökéletesen fednek (szem alatti karikákra nem jók annyira) de ezen kívül minden bőrhibát és pattanást eltüntet. 3 színben van, nekem sajnos egyik sem passzol a bőrömhöz, hogy világosabb az arcom, hol pedig sötétebb, szóval én mindhármat megvettem (kb 1000 ft/db) és keverni szoktam. Baromi sokáig elég, pedig használom minden nap.

2015. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Ezt így nehéz megmondani neked, de javasolni tudok. Én ajánlanám neked hogy ne használd egyiket se! Mert azt mondod zsíros pattanásos bőröd van, oké hogy lefedi és hogy ettől nem olyan ronda, de így nem szellőzik a bőröd és ezáltal lassabban gyógyul meg a pattanás és még jobban fog zsírosodni a bőröd. Inkább hagyd szabadon hadd levegőzzön. Azt ajánlanám Fordulj kozmetikushoz, és kérj tőle rá való krémet illetve radírt. Mondj el neki mindent így tud neked segíteni! Én is ezt tettem, azóta használom a krémet és a radírt amit adott és meg is lett az eredménye! Nincsenek pattanásaim stb. És nincs is szükségem alapozóra. De a drogériában is vehetsz tisztító krémeket. A Garnier rózsakivonatos tisztító krémét ajánlom meg a radírját is de a pontos nevét elfelejtettem. A lényeg hogy a Garnier jó. Én csak ritkán szoktam alapozót illetve korrektort használni, de ha igen akkor a Catrice-nek a Camuoflage-át nem tudom számodra van-e jó árnyalat de arra figyelj hogy az egy árnyalattal világosabb legyen mint a bőröd hogy frissebbnek tűnj. Alapózót a L'oreal-nak az egyikét (sajnos elfelejtettem a nevét de a l'oreal a pumpás alapozót hanyagold mert szerintem nem jók) alkalmakkor használni. (korrektort meg ha karikás a szemem)Mivel zsíros a bőröd ezért mindig Matt alapozót válassz.
2015. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam segíteni!
2015. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat mindenkinek :)
2015. aug. 24. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy milyen árkategóriában gondolkozol,de akkor írok inkább olcsóbbakat.

Korrektorból egyértelműen a Catrice Camuflauge a befutó,olcsó,nagyon sokáig elég és jobban fed,mint bármi más. Szem alá pedig nyilván nem való,hisz nem folyékony korrektorról van szó,hanem tégelyesről. Szem alá az Essence folyékony alapozója egész jó és olcsó.


Alapozóból tudom ajánlani a Bourjois alapozóit,közepes árkategóriájúak,de nagyon jó a fedésük,kevés kell belőlük és szép finishe van mindegyiknek. Én a Healty Mixet és az 123 alapozójukat használom. Nekem nagyon beváltak. Az összetevőjük is jó,nem képeznek még több pattanást és a színválaszték is elég nap. Müllerbe segítenek is kiválasztani a neked megfelelőt.

A Max Factor Facefinity All Day 3 in 1 ben alapozó is egész jó,bár sok ember panaszkodott rá,hogy púderes lesz a végeredmény. Hát nem tudom. Keveset kell használni és szép lesz,legalábbis rajtam.

Olcsóbbak közül a Rimmel,Catrice alapozókat szokták dicsérni,nekem azok annyira nem váltak be,ha világosítani kell az alapozót akkor szoktam ezeket használni néha.


Drágábbak közül pedig amiket ajánlanék az a Vichy Dermablend alapozó,ha nagy fedésre vágysz akkor ez a tuti befutó.

Illetve még Mac alapozóba se csalódtam soha,tény,hogy 10000ft fölött vannak,de nagy kiszerelésbe,tehát sokáig elég és tényleg jók nagyon.

2015. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!