Hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a DM be. Még nem nagyon sminkeltem magam, max tus, szempillaspirál. Rengeteg lányon láttam, hogy szép "egyenletes" az arcbőre, egyetlen pattanás sincs rajta. Szerintetek milyen alapozót, korrektort, stb vegyek, hogy nekem is ilyen legyen a bőröm? Bármilyen smink-fajta jöhet

2015. aug. 6. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Catrice Camouflage korrektor, esetleg Miss Sporty, mert nem tudom Catrice van-e DM-ben. Célszerű ecsettel felvinni mindegyik korrektort, mert jobb eredményt adnak úgy. Ahogy az alapozók is. VIszont abból Dm-ben kaphatót nem tudok ajánlani, mert nekem egy sem jött be még amit ott vettem. Bourjois 123-t használok, az nagyon jó.

Alapozónál fontos hogy bőrödhöz valót vegyél, zsíros bőrre, száraz bőrre külön fajták vannak. Ezen kívül a színe tökéletesen egyezzen a bőrszíneddel. Én a nyakamon szoktam tesztelni, ha oda passzol akkor tökéletes.

kremmania.hu oldalt ajánlom nézelődésre ha nem tudod mit akarsz pontosan.

2015. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 6. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Az arcápolás a kulcs. Minél jobban figyelsz az arcápolásra, annál kevesebb smink kell. Akinek nincs pattanása, nem az alapozótól nincs, hanem a bőrápoló termékektől (vagy természetesen, de ez ritkább).
2015. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az mitől van hogy egyes lányoknak olyan bronzos az egész arca? Vagy az amikor olyan matt az egész?
2015. aug. 6. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:

off

tudtok ajánlani alapozót, ami hasonló hatást fejt ki mint a burjois 123, de valamennyivel olcsóbb? köszi :)

2015. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Bourjois, mielőtt le lennék szólva :) :D
2015. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne itt tedd fel a kérdéseid, hanem írj új kérdést! Na vissza az én kérdésemhez...
2015. aug. 7. 08:31
 8/9 anonim ***** válasza:
gondoltam neked is hasznodra válhat, ha nem akarsz kiadni érte 4500 ft-ot :)
2015. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem inkább a Miss sporty alapozó jött be :)
2015. aug. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!