Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pattanasos borre melyik a...

Pattanasos borre melyik a legjobb alapozo ami elfed mindent kb korrektor nelkul 3ezer alatt?

Figyelt kérdés
Egesz arcom tiszta pattanas nagyok es vorosek meg zsiros nagyon, nincsenek szaraz reszek sehol.. melyik alapozo lenne a legjobb? En a manhattanre gondoltam. Szerintetek?
2015. aug. 18. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3ezer alatt csak a vacakot tudod megvenni ami semmit nem fog elfedni. Felesleges. Inkább vegyél egy jófajta korrektort.
2015. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kísérleteztem jópár alapozóval. Abszolút kedvenc 2000 Ft-ért a Rimmel Lasting Finish 25 órás alapozója, és 2500-3000 Ft-ért a Maybelline Affinitone alapozó.

De nézz körbe krémmánián, hátha van ezeknél is jobb.

2015. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Manhattannak van egy alapozoja fekete szinu,elfelejtettem a nevét,az olyan hogy mindent elfed mint egy maszk semmi se latszik :)

én is pattanásos voltam de jártam kozmetikushoz stb es 20eves koromra elmultak lehet a kor miatt

2015. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha erre még rákensz alapozót az gyönyörű lesz...lehet hogy egységes lesz a szín de tiszta hepe-hupás lesz. De nem is tesz jót a bőrödnek hogy lefeded. Inkább menj el kozmetikushoz aki rendbe teszi az arcod.
2015. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Voltam.. borgyogyasznal is nem hasznalt
2015. aug. 18. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazából nem hiszem hogy van olyan, amivel teljesen eltudod fedni. Max nem látszik a pirosság, de a kidudorodás látszani fog. Nekem is le kéne szoknom az alapozóról meg ilyenekről, mert ezekkel csak rontok a helyzeten, de nem szívesen megyek ki az utcára "meztelen" arccal...
2015. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pattanásos a bőröd... rá ne kend az alapozót! Menj el egy bőrgyógyászhoz, ő adni fog krémet, nappalit, éjszakait, ha az nem használ, kipróbáltat mást, ha még mindig csúnya a bőröd és nincs javulás akkor felvetheted a gyógyszert vagy ő fogja. Én a Sotretet szedtem, már 2 kúrán túl vagyok, de most valószínűleg lesz még egy. Hidd el nem jó az alapozó, eltömíti a pórusdaidat, stb., egy idő után pedig nagyon csúnyán fog majd hegesedni az egész bőröd. Rengeteg idő mire az helyre jön és kozmetikus nélkül talán az életben soha nem fog. Szóval most szépen elmész bőrgyógyászhoz, és azt a pénzt amit alapozóra szánsz a krémre/gyógyszerre költöd. Ha meg annyira sminket akarsz akkor ne valami szemetet kenj az arcodra. A legjobb ha alapozó+korrektor+púdert veszel de olyat amit ilyen bőrre ajánlanak. Ja és mindenképp tisztítsd meg az arcod, reggel, este, ha kell napközben is. Én most egy Eucerin gélt használok és nagyon jó. Menj orvoshoz, komolyan. Hány éves vagy?
2015. aug. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
14 de mar 4eve kb nagyon durvan pattanasos az arcom. Ezert sminkelek. Mert ha nem sminkelek megszolnak (volt mar ilyen) hogy milyen csunya az arcom. Es voltam borgyogyasznal nem volt jo. Szoktam tisztitani az arcom nem hasznal. Ha nem kell mennem valahova nem sminkelek. Kozmetikus se hasznalt. Honapokig voltam.. de egy hetre ra vissza jottek egybol vagy annyi se volt. Ugy vagyok mar vele h nem tudok mit csinalni vele ez van. Majd elmulik a korral addig is elfedem.
2015. aug. 19. 09:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez pont nem fog elmúlni a korral. Ha már 4 éve ilyen és még csak 14 vagy akkor ez magától nem jön helyre. Én is olyan 11-12 éves korom körül kezdtem el kipattogzani. Ez semmilyen kence-ficétől nem fog elmúlni, elfedni meg csak rosszabb. Megszólnak, és? Most komolyan fontosabb az, hogy a 13-14 évesek mit mondanak mint, hogy később ne legyél heges meg foltos? Nekem is szóltak be, nagyon menőnek gondolta magát a srác (tanár gyereke) de feltűnt neki, hogy figyelmen kívül hagyom. Menj el bőrgyógyászhoz megint, ne légy lusta, nincs olyan, hogy nem működik a dolog. Ha meg ennyire nem vagy képes akkor nem is érdemelsz mást.
2015. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én inkább egy könnyed alapozót használnék, vagy bb krémet a helyedben és a Catrice Camouflage korrektorát. De mindenekelőtt egy jó kis allergiavizsgálat, nálam a tejallergia okozott nagy pattanásokat. Amíg nem találod meg a belső okait alapozd le nyugodtan, csak minden este figyelj oda, hogy tökéletesen eltávolítsd. Ha érdekelnek a tapasztalataim, írj privátban :D
2015. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!