Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani valami jó...

Tudtok mondani valami jó korrektort ami árban is jó?

Figyelt kérdés
Megvettem életem első korrektorát és tök izgatott voltam hogy haza érjek és kipróbáljam.....Ki is próbáltam (szem alatti karikákra) de egyszerűen alig fedett valamit...Amúgy ez miss sporty SoClear korrektora ( 01-es árnyalat) 13/L

#korrektor #jó korrektor
2015. aug. 26. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A karikás szem vízhiányt jelez és vitamin kimerülést .
2015. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és az igaz hogy a folyékony korrektorok jobban fednek mint az ilyen rúzs szerűek?
2015. aug. 26. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
A Miss Sporty termékek semmire sem valók. Próbáld ki a Catrice Camouflage Cream-et.
2015. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Catrice Camouflage az egyik legjobb és nem drága. Miss Sporty nekem is van, de az nem igazán jó. Max ecsettel pattanásokra fel lehet kenni, karikákra viszont nem sokat ér. A folyékony korrektorok fednek legkevésbé én úgy vettem észre. Habár márkától is függ.
2015. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Miss Sporty van, de nekem meg ponthogy a karikáimra jó, és egyebekre nem. Egy csomó youtuber valami Maybelline korrektort ajánl nagyon, amit Mo-n nem lehet kapni. Kövinek, ha megyek külföldre, veszek egyet, mert most már kíváncsi vagyok.
2015. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és ez a korrektor amit mondtatok az por állagú? És ha igen akkor azt még is hogy kell felvinni? Lehet ecset nélkül is?
2015. aug. 26. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:

A Catrice nem porállagú, hanem krém, üsd be a google-ba és meglátod.

Amúgy a kremmania.hu oldalán böngészgetve találsz róla véleményeket, árat, kiszerelést és lelőhelyeket. :)

Nekem is ez van, ecset nélkül is fel lehet vinni.

2015. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ami nekem a legjobban bevált az a catrice coverstick korrektor vált be,abszolút nem drága,én 2,19euroért szoktam megvenni ami olyan 600ft
2015. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Catrice Camouflage! Az egyetlen korrektor ami ér is valamit, nekem. Abszolút megéri, kis tégelyben van, és krém. Szépen lehet vele dolgozni.


Miss Sporty termékeket utálom, szerintem nem nagyon gagyi, lehet csak nekem nem jó, de már több dolgot próbáltam tőle.

2015. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Szem alá jobbak a folyékony állagúak, mivel a krémes, waxos korrektorok hajlamosak kiemelni a száraz területeket, és a legtöbb embernek a szeme alatt száraz a bőr. Szerintem könnyebb is folyékonnyal dolgozni, gyorsabban eldolgozható, és kevésbé ül meg a szem alatti redőkben.

Épp ezért amit itt említenek Catrice Camouflage cream jó korrektor, de inkább foltokra, egyenetlenségre ajánlanám, szem alá pedig szerintem jó a Maybelline fit me korrektor, ez sajnos nálunk nem kapható, de netről rendelhető pl az iparfumeria.hu-ról.

Egyébként a Maybelline és L'oreal termékek elég jók, azok között nézelódj.

Ha pedig valami nagyon tutit akarsz, akkor Clinique airbrush korrektorját ajánlom, viszont az egy iskolás pénztárcájának elég megterhelő.

2015. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!