Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táskát visztek egyetemre?

Milyen táskát visztek egyetemre?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy biztos nem háti iskolatáskával jártok egyetemre lányok. :) Mibe viszitek órára a füzeteket....

Ajánlanátok egypár típust és üzletet?

[link]

[link]

Ezekről vélemény??



2015. aug. 27. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig elég sok lány jár hátitáskával egyetemre, főleg most, hogy rengeteg divatos hátitáska van. :D
2015. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De, én hátizsákkal jártam (egyszerű fekete). Az oldaltáskáktól megfájdul a vállam, nyakam, a kézi táskát pedig nem érzem praktikusnak. De nekem elég sok cipelni valóm volt. Ha te tudod, hogy nem lesz sok holmid, akkor jók ezek a táskák. Szerintem jól néznek ki, az első jobban tetszik.
2015. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hátizsákkal járok, pont most rendeltem egy csinosabb feketét, műbőr, nem vászon, de azok is nagyon tetszenek, csak abban bízom ez masszívabb. Eddig sportos hátizsákkal jártam, lehet hogy "ciki" de kényelmes volt és még a laptop is belefért és bírta... Nálunk amúgy sokan hátizsákoznak. Kényelmes és most rengeteg a választék nőies meg bohókásabb fajtából is. De van szaktársam aki válltáskát hord, vagy kézitáskát, nem hiszem hogy olyan fontos. Én még anno kényelem miatt kezdtem hátizsákkal mert középsuliban oldaltáskám volt és eléggé megnyomorította a hátamat. Azon kívül hogy passzoljon a stílusomhoz és nekem tetsszen, a kényelem volt szempont, és persze hogy mennyi cuccot tudok belerakni. Ez meg mindenkinek változó, mikor mit kell cipelnie. Szerintem ilyen szempontok alapján érdemes válogatni. A linkelt táskák nem az én világom, szóval nem akarok nyilatkozni, de ha belefér a sulicucc és neked kényelmes hogy kézben kell fogni akkor szerintem nincs velük baj. Sokan már középiskolába is ilyen nőcisebb táskával jártak anno.

22/L

2015. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ.

Ha kondizás előtt/után megyek be, akkor bedobom a szükséges dolgokat a sporttáskámba (scitec,piros) az edzőcucc mellé.

Amúgy leggyakrabban egy fekete Mango shopper táskával nyomom egy ideje.

Ha melegítőpulcsis - farmeres - tornacipős napom van, akkor néha a régi Converse hátizsákomat viszem (most akarok újítani egy Supermanesre vagy egy Flashesre :D).

Van egy tök király Converse válltáskám is, ezer éves és már kicsit szakadt, de azért néhanapján őt választom :)

Szóval... tök mindegy, mit viszel.

2015. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szafica ***** válasza:

Én valami ilyesmivel járok, csak az elején és az oldalán nincs zseb. (Nem találtam az enyémhez hasonlót képen.)

[link]

2015. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!