Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olyan lanyoknak szol a kerdes,...

Olyan lanyoknak szol a kerdes, akik eleg gyakran sminkelik magukat. Nyaralasra ti mit visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
Most ugye adott, hogy tobb napra, tehat ezert is nehwz. Este setalashoz kene kis smink, na de annyi napra eltalalni milyen es mennyi ruzts vigyek. Ugyqn is ez kedvtol is fugg, hogy epp mihez van kedvem. Ti ilyenkor mennyi smink cuccot visztek/vinnetek? Es mik azok a szinek vagy alap darabok, amibol vinnel tobbet is, mert egy nem lenne eleg?

2012. júl. 7. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak szemceruzát meg szempillaspirált viszek, de általában csak szempillaspirált, mert ilyen melegben lefolyik még a tartós cerka is...
2012. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szokásosat, azaz 4 szempillaspírált, amit egyszerre kell használni. Az egyik hosszabbít, a másik dúsít, az egyik meg nagyon feketévé teszik az egészet, az utolsónak meg jó a fésűje.:D Évek munkája volt ezeket kitapasztalni XD
2012. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alapozó, spirál, púder.
2012. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csiriomókus válasza:
szemceruza a vízálló és ugyanez a szem spirálból vízálló meg max egy szájfény vagy szőlőzsír
2012. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem a ruzs kerdes a necc...azert tobb napig ugy ott lenni, hogy lehet kedvem lenne egy szinhez, de nincs nalam. Spiralbol eleg lenne ketto meg vmi puder meg szinezett hidratalo. Esetleg korrektor meg. Meg talan tus.

De a szajra valo tema..://

2012. júl. 7. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát iszonyatosan meleg van. Úgyhogy BBkrémet,púdert,szempillaspirált meg elviszek egy szemhéjfestéket ha valami olyan lenne
2012. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sweetsugar ***** válasza:
Szerintem vidd a kedvenc spirálodat,ha van akkor egy vízállót is,színezett hidratálót,egy barnás és egy halvány rózsaszín szemhéjfestéket,vagy ami megy a rucijaidhoz,tartós szemcerkát esetleg,én tuti vinnék egy hidratáló labellot,és mivel te itt főként a rúzst kérdezed,vinnék 2-3t,a kedvenceimet,meg amik jól mennek a ruháimhoz,meg a rúzs nem foglal sok helyet:))
2012. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!