Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hintőpor púderként? (ok...

Hintőpor púderként? (ok lent⬇)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most nincs itthon púder, de ma elmentem itthonról és nagyon fénylett az arcom pár óra után. Csak korrektort használok a bőrhibákra és a szemem alá. A kérdésem az lenne, hogy holnap használhatok hintőport púder helyett? Ezt egyébként nem magamtól találtam ki hanem olvastam, hogy jó a mattitó hatása ezért akár ennek is lehet használni. Sajnos csak holnap tudok venni púdert :/

2015. aug. 31. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is olvastam, hogy jó, bár nem próbáltam.

Szerintem egy alkalomtól bajod biztos nem lesz, maximum nem használ!

2015. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam ki de rémes érzés, húzódik tőle a bőr meg fehér apró csillogós szemcsékből áll, ami látszik, nem is mattít, szóval sokat nem érsz vele. Zsíros bőrt egyébként inkább törölgess ha kell, nedves törlővel vagy zsepivel. A púder nem tesz jót neki. A hintőpor sem.
2015. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valami jó megoldás,inkább zsebkendő legyen nálad,szedd rétegekre,és azzal itasd fel a felesleges olajat.
2015. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!