Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fehér hintőport lehet alapozón...

Fehér hintőport lehet alapozónak használni?

Figyelt kérdés
Véletlenül jöttem rá, hogy a fehér hintőpor milyen szép sima arcbőrt csinál. Csak vékony rétegben szabad az arcra kenni, és akkor elég csinos lesz az eredmény. Ha van otthon, próbáljátok ki ti is, és írjátok le a tapasztalataitokat! :) Szerintetek kipróbáljam holnap, iskolába? A szem alatti karikákat is szépen halványítja, és nem is káros az arcbőrre.

2012. dec. 2. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az arcbőrre nem káros de ku**a nagy mágus vagy ha hintőport ilyenre tudsz használni :D ha tényleg jónak látod az eredményt miért ne :)
2012. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akkor mikor még nem hullottak le a szemek, nagyon jól néz ki :) (kiskoromban én is ezzel operáltam egész nap xD) de ha kimész az utcára, a szél lefújja az arcodról :) alapozó helyett meg szerintem púdert akartál írni.
2012. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Csúnyán kifogja szárítani az arcod, én nem ajánlom. Inkább vegyél korrektort, alapozót, vagy púdert, hidd el azokkal jobban jársz!
2012. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Egyenletesen nem tudod felvinni és le is kopik hamar, foltos leszel. Na meg szárít mint a fene, ez így télen a lehető legrosszabb amit a bőröddel tehetsz. Szem alatt meg vékony a bőr, oda főként ne használj ilyesmit.

Ha púdert akarsz vegyél azt, ajánlom a CV 2in1 púdert, nagy fedésű és jó világos is van belőle.

2012. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne!

Nem tartós, és igen gáz lehet, hogy valahova odamész tökéletesen, és egy 1 óra múlva nyoma sincs :)

2012. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!