Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik pattanásos bőrrel szenved...

Akik pattanásos bőrrel szenvedtek/szenvednek - melyik alapozó vált be igazán?

Figyelt kérdés

Kettőt nézegettem, az egyik a La Roche-Posey Toleriane Teint a másik Vichy Dermablend.


Kinek melyik használt? A bőröm normál bőrtípusba tartozik, sajnos volt egy policisztás megbetegedésem és azóta kipattogzott az arcbőröm, pedig nem vagyok rá hajlamos, máshol nincs és régebben se volt egy pattanásom se.


A kezeléstől már halványultak, viszont nem jó érzés ilyen arccal emberek közé menni (saját hiúságom sajnos), ezért keresek egy olyan hipoallergén alapozót, amely nem okoz későbbiekben gyulladt gócokat.



2015. szept. 2. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Alverde-t ajánlom, nekem bevált. :)
2015. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Vichy vált be,de ez bőrfüggő.Nagyon sokat kipróbáltam előtte.Viszont a Vichy fedett a legjobban.
2015. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!