Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kenjek az arcomra így?

Mit kenjek az arcomra így?

Figyelt kérdés

A homlokom és az orrom zsíros, mitesszeres. Pattanásom nincs sok. Az arcbőröm nagyon lerontja az összképet, de ha alapozót kenek rá, hámlik (főleg a homlokomon), zsírosan csillog és elviselhetetlen. Járok kozmetikushoz, arctisztítót használok, zsírosodik ugyanúgy, a mitesszerek is jönnek. Szeretném, hogy a mitesszerek, az esetleges pattanások, vörös foltok ne legyenek oltári szembeötlőek és ne csillogjon zsírosan a bőrom. Mit kezdjek vele, hogy a suliban tűrhetően nézzek ki, de ne rontsak a helyzeten? 17L


Nem is értek ehhez valami nagyon, muszáj korrektor+alapozó+púder? Erre se időm, se türelmem nem lenne a reggeli siettségben. :D A mattító hatású dolgok mennyire jönnek be?



2015. aug. 24. 00:17
 1/2 anonim válasza:
bőrgyógyász
2015. aug. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Inkább az arcápolásra fókuszálj. Rendszeres tisztítás, tonizálás, radírozás a bőrtípusodnak megfelelő termékkel. A házi bőrradírok, pakolások nekem nagyon bejöttek. Én több mattító alapozót is próbáltam, szerintem elég jók voltak. Mattító alapozó előtt valami szintén mattító hidratálóval kend be az arcod, így talán nem fog annyira látszani ha hámlik.
2015. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!