Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek már használhatok...

Szerintetek már használhatok szempillaspirált, vagy még ne?

Figyelt kérdés
Hatodikos vagyok. Szempillaspirált úgy szeretnék használni,hogy max 2x-3x húzom át a szempillámon,és hogy ne legyen feltűnő,csak látszódjanak a szempilláim

2015. szept. 8. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Még teljesen felesleges. Legfeljebb egy-egy különlegesebb alkalomra.
2015. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Hülyeség. Most komolyan, minek??? Én nyolcadikos vagyok és nem vagyok kikenve a suliba, csak farsangon. És nálunk akik hatodikosok, ők sem festik magukat, szarosok...
2015. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim,évfolyamtársaim már teljesen sminkelik magukat..ch.. Amúgy csak alkalmakra stbre akartam..és csak kipróbálni...
2015. szept. 8. 16:12
 4/16 AnnaMio ***** válasza:
100%
Kipróbálni mindenképpen próbáld ki, ha érdekel, és ez lényegében minden sminkkel így van. Ma már 7,-es, 8.-os lányok is komolyan sminkelnek, és a többségükre ráfért volna, hogy egy-két évet gyakoroljon, mielőtt utcára megy a fejével. A technikák nem mindig egyszerűek. Ha pedig finoman,kreatívan, a szerinted előnyös vonásaidat kiemelve szeretnél sminkelni, akkor nem probléma, ha jelesebb alkalmakkor élesben is kipróbálod magad. Amíg az ízlés keretein belül maradsz, és nem a többiek nyomására vagy a vélt hibáid eltűntetésére használod, addig szerintem teljesen rendben van :)
2015. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
minek?! gyerek vagy még
2015. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
AnnaMio köszönöm a válaszodat!:)
2015. szept. 8. 21:01
 7/16 anonim ***** válasza:
hát a mai világban szerintem nem nagy cucc ha egy hatodikos spirálozza a szempilláit... ha 2x 3x húzod át, akkor fog leginkább látszani, de ha egyszer mész végig akkor nem feltűnő, de mégis olyan, mintha be lenne festve.
2015. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az én hatodikos rokonom is használ szempillaspirált és szedeti a szemöldökét,festei is és gél lakk szerintem ez még nem olyan nagy dolog én is 10 évvel ezelőtt már kihúztam a szemem meg stb.. ez nem kor kérdése.
2015. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. szept. 10. 18:26
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Pár éve ballagtam az általánosból, akkor még nem sminkeltük magunkat egyáltalán, ballagásra voltunk előszőr kifestve. Nem volt az, hogy hatodikos kis szarosok full sminkben, szedett-festett szemöldökkel rohangálnak. Max alkalomra használj szerintem, a kevesebb néha több, és azok, akiken, már ilyen idős korban is öt kiló vakolat van, később nagyon csúnyák lesznek smink nélkül. Jöhet a lepontozás, de én azt mondom ne! Minek, ilyen idős korban még teljesen felesleges. Ráérsz ezzel majd középiskolában. :)
2015. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!