Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes 2. lyukat lövetni a...

Érdemes 2. lyukat lövetni a fülbe, az első mellé?

Figyelt kérdés
Egészen kicsi korom óta ki van lyukasztva a fülem mindkét oldalt, sokszor hordok fülbevalót. Tetszik, mikor valakinek két-két fülbevalója van és elgondolkoztam, hogy csináltatnék még egy-egy lyukat a fülembe. Akinek van, mik a tapasztalatai? Megéri? Mennyi ideig 'gyógyul'? Utána tényleg nehezebben forr be, mint az első? Beforr egyáltalán valaha? Megéri megcsináltatni? Illetve hol a legjobb megcsináltatni? 20/L
2015. szept. 11. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ha gondolod elmeselem az enyem tortenetet

17L

2015. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan csináltass, ha vonz a dolog. Nekem tetszenek az ilyen nők. Hajrá! :)
2015. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én gimis koromban csináltattam 3 fülbelövést, de nem egy időben. A bal oldalon van így 3, a jobbon 2.

Olyan szerintem nincs, hogy érdemes. Ha tetszik vagy megcsináltatod, vagy nem. Egyébként nekem alig fájt, kozmetikus csinálta.


Már nem tudom pontosan mennyi idő volt amíg begyógyult, de nem sok, pár nap, annyi, hogy mindig forgatgatni kellett benne a gyógyfülbevalót.

Azt nem tudom mennyi idő, amíg beforr, mert nekem folyamatosan ezüst fülbevaló van benne, én csak megtisztítani veszem ki.

Viszont a babakori füllyukamban nem hordok semmit, nagyon régen, és még egyáltalán nem forrt be.

2015. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!