Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoláriumról mit érdemes...

A szoláriumról mit érdemes tudnom első használat előtt?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szép,egészséges barna színt elérni szoli segítségével. Alapjáraton egész könnyen barnulok,bár naptej nélkül erős napsütésben megégek és ha le is barnulok csak az egészséges barna színt szoktam elérni,nem leszek full sötét.

Mi a különbség a mélybarnító és gyorsbarnító illetve a további csövekben? Mit érdemes használni? Mik a fontos tudnivalók szolizás előtt? Mennyi időnek kell eltelnie 2 szolizás között? Heti 2-3 szolizással milyen gyorsan tudok lebarnulni a kívánt színre?

17/L



#első alkalom #barna #leégés #bőr #szolárium #nyár #bronz #mélybarnítócső #gyorsbarnítócső
2015. ápr. 18. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
2015. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval, miután megtudtad, hogy a szolárium rákot okoz, elmondom mit érdemes tudnod.

Ha könnyen barnulsz, akkor valószínűleg nem lehet valami érzékeny bőröd. A szolárium lényege a fokozatosság, eleinte kevesebb időkre menj, utána folyamatosan növeld. A barnaságodat amint kiszállsz a kabinból, egyből látni fogod. Heti 3 szoli szerintem sok, 2 pont elég. Én a fekvő szoláriumot preferálom, nyugisabb, pihentetőbb. Egyébként az EU-ban törvény szabályozza a szoláriumok teljesítményét, szóval ezzel is csökkentették a kockázatokat. Ha van kérdésed, írhatsz nyugodtan. F18 voltam

2015. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt nem nagyon ajánlott a szolizás. én a kiwi sunt javasolnám, mert ott sokkal nehezebb leégni, először menj 7 percekre heti egyszer, aztán mehetsz 10-re is már, de szerintem heti 1-nél többet nem túl jó menni, úgy is lesz egy kis színed és nem leszel szétszolizva. és használj valamilyen szolikrémet! az arcodat pedig takard le ill. kapcsold ki az arcszolit, mert ott a bőr sokkal könnyebben öregedik, meg ha van rajtad smink, abban nem is lehet.
2015. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!