Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen szempilla spirált...

12 évesen szempilla spirált használhatok?

Figyelt kérdés
Csak szempillaspirált használnék.Szemceruzát majd 15 éves koromtól,alapozót és korrektort nem szeretnék (viszonylag szép bőröm van meg korainak látom) világos rózsaszín labellom van de csal ha kiszárad a szám akkor hasznalom...Nem túlzás?
2015. szept. 19. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Mi a fenének akarsz gyerekként sminkelni? Nem attól leszel nagylány, hogy úgy csinálsz, mint a felnőttek, teljesen fölösleges.
2015. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó még nem kezdtem el de csak két rétegre gondoltam...
2015. szept. 19. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem fogod fel láthatóan. Gyerek vagy még, majdhogynem kisgyerek. Minek akarod festeni magad? Ilyen korú lányon inkább nevetségesen néz ki bármi festék, mintsem felnőttesen. Nem tesz szebbé, nem lesz tőle több.
2015. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Én 13 vagyok és szempillaspirált ritkán használok... inkább átlátszó szempilla növesztőt szoktam... De a suliban már mindenki durván sminkeli magát még a fiatalabbak is, és ne másoktól kérdezd, hogy nem túlzás-e, hanem a szüleidtől, ha megengedik csináld, ha nem akkor nem :)
2015. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. szept. 19. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az attól függ,hogy idősebbnek vagy fiatalabbnak nézel ki. Ha idősebbnek akkor szerintem használhatod,ha fiatalabbnak akkor még hagyd. Én 15 évesen kezdtem, szóval 12 évesen ez még nem olyan fontos. Várhatsz még vele 1-2 évet.
2015. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem belefér. :)
2015. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
76%
Szerintem is teljesen belefér. Mint ahogy már előttem is írták, ha szüleid megengedik, használd nyugodtan. :)
2016. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!