Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használtok alapozóhoz (annak...

Használtok alapozóhoz (annak felvitelére alkalmas) ecsetet? Szerintetek hasznos? Minden használat után elmossátok?

Figyelt kérdés
Én kézzel szoktam felvinni az arcomra, és érdekelnének a tapasztalatok. Köszönöm!

2015. szept. 21. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,én csak azt használok.Van kb.5 féle ecsetem.Lapos,kabuki,duo fiber...Attól függ milyen éppen az alapozó állaga,amit használok.Nem lesz alapozós a kezem,ezáltal nem megy kárba az alapozó,nem kell rohanni kezet mosni utána és nem maszatolom.Sokkal természetesebb hatású,és jobban bele lehet dolgozni a bőrbe.Már nem is emlékszem,milyen kézzel alapozni.Nem mosom ki minden alapozás után,olyan 2 hetente mosom.
2015. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hétköznapokra nem nagyon használok alapozót, csak púdert, de gondoltam, hogy be lehetne ruházni egy ilyen ecsetre.


Köszönöm a terjedelmes választ!

2015. szept. 21. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szivacsot használok a hab állagú alapozómhoz. Nekem Ez jobban kézre esik :D
2015. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Többfélét próbáltam, egyikkel sem lesz természetes az eredmény rajtam, csak kézzel. Szóval ennél maradok.
2015. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Kézzel csak akkor ha előtte megmostad. Én jobb szeretem ecsettel, mert nem kenem össze magam vele :D Többféle ecset lehet jó rá, nekem a lapos alapozó ecset nem nagyon jön be, viszont a lapos, tömött kabuki ecsetekkel jó fedést lehet elérni, a duo fiber ecsetek pl abszolút nem csíkoznak. Minél tömöttebb az ecset, annál erősebb fedést lehet vele elérni.

Nekem a kedvencem az a H&M BBkrém alapozó ecsete, olcsó volt és nagyon jó, a Sigmának is van nagyon jó lapos kabukija (nekem főleg azok jönnek be), de azok elég borsos ecsetek. Esetleg a Real Techniquesnél az Expert face brush vagy a Buffing brush is jó még.

2015. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tesóm sminkes, ecsettel csinálja, de mindig a kezén dolgozza el.


Én kézzel csinálom, de hála az égnek, nincsenek súlyos bőrhibáim. Az alapozóm elég sheer, szinte csak színkiegyenlítésre használom. Az állaga nagyon vizes, és láttam youtube-on is, hogy külföldi sminkmesterek (nem magyar bloggerkék!!!) is kézzel ajánlják ezt felvinni.


Hasznosnak akkor hasznos, ha már tudod használni, és ha olyan alapozód van, aminek erősebb a fedése.

2015. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáltam ecsettel, de nekem nem jött be. Nem mostam minden használat után, de azért úgy hetente igen.

Visszatértem a kéz használatára, de már megérkezett egy jó ideje az alapozószivacsom, majd kipróbálom azzal is.

2015. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!