Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktam sminkelni magam, de...

Szoktam sminkelni magam, de szerintem sosem tanulok meg jól sminkelni, ez pl miért zöld színű?

Figyelt kérdés

Sok sminkes videóban láttam már zöld színű korrektort,felrakják a bőrükre,és nem is látszódik,hogy zöld.. Valaki el tudná magyarázni

[link]


Magamnak csak szempillaspirált és szemtust "rakok fel".

Régebben használtam ugyan alapozót ,de mindig feleslegesnek éreztem,mert ugyanúgy látszódott a problémás bőrfelület.

Gondolom akkor úgy kellene: először korrektor,utána folykékony alapozó,majd púder ...

Ez nekem már sok .

Még egy kérdés: ti hogy tanultatok meg sminkelni szemhéjpúderrel? Van esetleg valami tanfolyam,ahol meg tudják mutatni? :)



2015. okt. 1. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A leggyakoribb borhiba amit el kell tuntetni, az altalaban piros. A zold korrektor ezt nem elfedi, hanem semlegesiti, azaz eleg egy atlatszo, vekonyabb retegben felvinni.
2015. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Színek amik semlegesítik egymást, pirosak a pattanások, arra kensz zöldet akkor az semlegesíti. És a többi...

Szemhéjpúder használatához a legfontosabb a gyakorlás, soksok gyakorlás, youtube videók alapján például. És persze be kell szerezni hozzá a megfelelő termékeket is, minőségi szemhéjpúder, ecsetkészlet, szemhéjalapozó. Meg ismerni kell a szemed formáját, mert mondjuk egy rejtett szemhéjat másképp kell sminkelni mint a többit.

2015. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Gyakorlás kérdése az egész. Utána kell olvasni a dolgoknak, ha tényleg érdekel, illetve olyan videókat nézni, ahol nem mindenféle baromságról beszélnek, hanem hasznos információkkal látnak el a sminkkészítésről.

Senki se kezd profi sminkesként, tanulni kell és sokat gyakorolni, ennyi a titka.

2015. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!