Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelésben, és hajvilágosítás?

Sminkelésben, és hajvilágosítás?

Figyelt kérdés

1. Szeretnék venni valami jó fedésű alapozót (zsíros,világos bőr) már próbaltam 2-3 fajtát egyik sem vált be igazán.

2. Szeretnék világosítani a hajamon,mert olyan csúnya barna. De még csak 14 vagyok. Anyukám meg engedné,csak nem akarom nagyon roncsolni a hajam,mit tudnek csinalni? Mennyire roncsol a hajfestek?

3. Szeretném kipróbálni,hogy milyen ha szemöldököm festékkel be van festve. De félek,hogy nem állna jól. Próbáltam már szemöldök pórt de az 2-3 óra és le is jön. Van olyan szemöldökfesték ami lejön?



2015. okt. 5. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Normális alapozóra pénzt kell áldozni mert nem olcsó. Pl világos, zsíros bőrre Bourjois 123 a legolcsóbb amit ajánlani tudok.

2. Mennyire akarsz világosítani a hajadon? Pl ha nem sokat, akkor veszel vagy 2 árnyalattal világosabb hajfestéket fodrászkellékesben 6% oxival. Ha nem vékony, gyenge hajad van akkor nem igazán árt. DM, Rossmann félékből ne vegyél hajfestéket, azok rosszabbak, erősebbek, többet ártanak. Legjobb ha fodrászhoz mész mert könnyű elrontani a világosítást.

3. passz... én csak szőkíteni szoktam a szemöldököm.

2015. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!