Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudom meg csinálni azt...

Hogyan tudom meg csinálni azt hogy a szemhéjam tövét tusal vagy ceruzával ki huzzom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy h fogsz egy tust és kihúzod a szempillád tövét
2010. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb,hogy egy kis asztalhoz leülsz.Megtámasztod a könyököd,így a kezed stabil lesz és szép egyenes vonalat tudsz húzni.Gyakorold,utánna már megtámasztás nélkül is megy.Ha problémát okoz,sok kis pöttyet tegyél először a szempillák közé.
2010. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizony, ülj le egy asztalhoz - ha van asztali tükröd, vagy ha a fali tükröd van, akkor a könyököd a falnál támaszd meg. Az a lényeg, hogy stabilan legyen a kezed. Az is jó, ha finoman oldalra kicsit elhúzod a bőrt, akkor szépen kifeszül, így szép egyenletes vonalat tudsz húzni. ^_^
2010. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösszönöm szépen a segitséget:)
2010. márc. 16. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Ülj le asztalhoz,lehetőleg legyen fény,hogy lásd mit is csinálsz.Én sok gyakorlás után tudtam megcsinálni úgy,hogy egy vonallal kihúzom és szög egyenes lesz.Sok sok gyakorlás és menni fog :)és ahogy előttem is mondták,támaszd meg a kezed és úgy könnyebb lesz. Amúgy szerintem tust használj,nekem az több ideig fent marad és nem kenődik el,főleg ha előtte raksz a szemedre egy kis korrektort vagy folyékony alapozót :)
2010. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséget :) már ceruzával megyeget :)
2010. márc. 21. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a tust...ceruzával szoktam:) úgy, h állok:D az egészalakos tükör előtt(nekem vhogy úgy jobb:D) és húzom vagymi a szemhéjjam és akkor úgy jóxD
2010. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!