Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek fiúk,...

Mi a véleményetek fiúk, lányok? Lenn

Figyelt kérdés
Esti iskolába járok van egy oszttársam aki asszem 19 éves. Azt mondják a fiúk nem szeretik a durván sminkelt lányokat de az a lány durván van ki festve és mégis tetszik nekik. Szurke szemhéj festéket használ spirált a szemöldökét is kihúzza szerintem pirosító is van rajta vagy vmi olyasmi meg lilás!!! rúzs. Én is vettem olyan rúzst és felkentem csak spirállal aztán azt mondták h nézek már ki.. Mint egy bohóc. Nem csúnya csaj de én se vagyok az meg ő festett szőke.nekem az alap sminkem spirál, alapozó meg ajak balzsam és így se dicsernek őt meg smink nélkül is meg szokták. Ovális az arcom amirol azt mondják a legjobb forma, kék a szemem és sötétbarna a hajam és mégse tetszek senkinek eddig még nem volt barátom se.mit csinálok rosszul? 17/L
2015. okt. 12. 17:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam h a kiszemeltemnek is tetszik aki azt állítja nem szereti a durván ki sminkelt lányokat
2015. okt. 12. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem nem jönne be bár valakinek már annyiszét szolizott a böre h jobb ha inkább van rajta vakolat

legyél rá menősebb

2015. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyanaz áll jól. Lehet hogy a csajnak jól áll a smink, neked meg lehet hogy pont nem, vagy egy másfajta állna jól mint amit használsz. Nem tudom, látatlanba nehéz bármit mondani hogy mi a gond. Pl a szőke haj elég feltűnő. Amíg barna voltam rám sem nézett senki, már évek óta szőkítem a hajam, most minden pasi oda van értem... főleg hogy nekem a fehér bőrömhöz ez áll a legjobban. Tapasztalataim szerint meg a smink pont tetszik a pasiknak, max a nők szokták azt mondani hogy nem így van.
2015. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Randira akartam hivni de azon a napon mondta el h mennyire tetszik neki az a másik.

Az én bőröm természetes barna annak a csajnak nagyon fehér

2015. okt. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!