Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok néhány smink trükköt?

Mondanátok néhány smink trükköt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, most kerültem kollégiumba, eddig otthonról jártam suliba, és a szüleim sosem engedték, hogy sminkeljek. Írnátok néhány tippet, hogyan kezdjem, mire figyeljek, ilyesmik? Válaszokat előre is köszönöm :)

2015. okt. 22. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

milyen sminkcuccaid vannak? youtubon van csomó video fennt:)

ha alapozol,vigyázz,az alapozó tónusára,hogy amennyire lehet hasonlítson a bőrödre,nyugodtan próbálgass sokat a boltban

a púder színe indig egy árnyalattal legyen sötétebb a színednél

a fehér szín nagyítja a szemet,a fekete általában összehúzza,de nem mindig(ha begyakorlod,hogy milyen arányban mértékben akkor nem:) )

ha szemhélypúder előtt teszel alapozót a szemhélyadra több ideig fennt marad,akár egész nap

ha elmondod miket használsz szívesen segítek még

2015. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Tulajdonképpen nincs semmi sminkcuccom, mert otthon sosem sminkeltem. Igazából, azt sem tudom, hogy kezdjek neki :( Hol érdemes vásárolni, hol találok, jobb minőségű de nem túl drága cuccokat? bocsi, tök bénának érzem magam..

2015. okt. 22. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!