Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki használ sószappant,...

Aki használ sószappant, válaszolna néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Mennyi ideje használod a sószappant?

Volt kezdeti rosszabbodás? Ha igen,mennyi ideig tartott?

Milyen volt,és milyen most a bőröd?

Hogy sminkelsz mellette? Hogy mosod le?

Használtok mellette valami krémet vagy mást? Ha igen,mit?


Csak kíváncsiságból kérdezem. Köszi :)



2014. aug. 14. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én régebben használtam kb. félévig.

Semmit nem vettem észre, sem pozitív, sem pedig negatív irányba. Nem arcra használtam, hanem a lábamon lévő gennyes szőrtüszőgyulladások miatt, és mivel radíroz, ezért mindenképp kell hidratálnod mellette.

2014. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-kb. fél éve

-eleinte eléggé beindultak a pattanásaim,de eltelt kb. 1 hónap és alig volt pattanásom

-zsíros,most kombinált

-ez hülyeség:D a smink nem függ össze ezzel. én hetente 2-szer használom este zuhanyzás közben. felrakom,várok egy percet és simán lemosom vízzel.

-teafaolajos,iszapos szappant használok,néha tonikot és arctejet,bőrradírozót,arcpakolást,AVON-os krémet

2014. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

- 3 hónapja használom az arcomon

- igen eleinte volt rosszabbodás. Kb 1-1,5 hónapig

- sokkal-sokkal szebb most a bőröm kevesebb a pattanásom és a mitesszerem

- este szoktam használni utána törölközővel törlöm le és csak reggel sminkelek

- sminklemosót és garnier tonikot. de krémet nem

2014. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vissza hozta a nehezen leküzdött aknémat.Most próbálom tonikkal orvosolni,de teljesen tönkre tette a bőröm.4hétig használtam,mondogattam magamnak,hogy kezdeti rosszabbodás,de olyan a fejem,mint egy piros gömbökkel díszített karácsonyfa..ne próbáljátok ki,én nagyon megbántam :(
2015. szept. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!