Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Létezik valami alapozó...

Kakaos.pampuska kérdése:

Lányok! Létezik valami alapozó száraz bőrre?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz az arcomon a bőr. Ha alapozót használok nagyon csúnya és hámlik is. Van esetleg olyan alapozó, ami száraz bőrre van és szépen elrejti a hiányosságokat? Köszi! :)

2015. okt. 23. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alapozók száraz bőrre, de megfelelő hidratálás, radírozás nélkül nem tesznek csodát.
2015. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
színezett hidratáló? bb krém? :)
2015. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

alapozás előtt mindig használj hidratáló krémet, az segít

és amint lehet, mosd le a sminket és kend be

2015. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az alapozás előtti hidratálás olyan alap, mintha azt mondanám, zuhanyzás előtt vedd le a ruhád.


Inkább a bőrápolásra menj rá, kérdező, mert ha száraz a bőröd, azt az alapozó nem tudja elrejteni. Nekem is száraz az orcám és az állam, ilyenkor csúnyán hámlik.


Az arcbőrödnek megfelelő bőrápoláson kívül nem tehetsz mást. (Nyilván az egészséges életmód mellett.)

2015. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
A bourjoisnak van egy olyan alapozója, hogy Healthy mix serum, szerintem az nagyon jó, de ha nem hidratálod rendesen a bőröd, ha nem használsz fényvédőt, és ha nem hámlasztod rendszeresen, akkor az alapozó nem sokat fog érni.
2015. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon száraz, ráadásul érzékeny is a bőröm, ami bejött, és csak ajánlani tudom, az a Maybelline Affinitone-NEM A FEKETE, hanem a sárga csomagolású, persze alá kell hidratálni-erre is találtam egy nagyon jó krémet-ziaja kecsketej-fehér. :) remélem, tudtam segíteni :)

[link]

2015. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!