Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok a tanácsokat kérek (? )

Lányok a tanácsokat kérek (? )

Figyelt kérdés
Hibátlan arcbőrt szeretnék pattanások és miteszerek nélkül. Illetve szép hosszú hajat:) sminkelési tanácsokat elfogadok és egyéb dolgokat is :) aki tud segítsen :) de aki tud ne olyan dolgokat mondjon amik ezrekbe kerülnek :) (NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRNÉK)

2015. okt. 25. 13:18
 1/6 A kérdező kommentje:
-a
2015. okt. 25. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az arcbőrre a Manna fekete szappana jött be (1200 forint körül van, cserébe hónapokig jó, tehát tulajdonképpen olcsó) és ugyanonnan a natúr shea vaj, vagy az Oriflame zold Nature arckrém zseléje.


A hajat meg kell növeszteni, ehhez jó táplálkozás, türelem és a lehető legkevesebb káros hatás (forró levegős szárítás, göndörítés, festés, vasalás) segít hozzá.


Sminkelni kezdetben szerintem egy BB krém vagy egy jobb kompakt púder is elég, esetleg korrektorral. Nagyon pattanásos bőrre sminkelni mondjuk gázos. Mellé egy barna/fekete szempillaspirál és egy nude ajakrúzs vagy színezett ajakápoló/szájfény bőven elég.

2015. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs nagyon pattanásos bőröm sőt 1-2 ha havonta megjelenik. Alapozóimmal az a baj hogy 2-3 óra után lejön :/
2015. okt. 25. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez leginkább genetika. Nekem majdnem fenékig ér a hajam, pedig rendszeresen szárítom, vasalom, göndörítem legmagasabb hőmérsékleten. Az arcbőröm is tiszta, pedig csak egy tök alap Nivea krémet/babakrémet/Neutrogena-t használok, és azt is csak alvás előtt.


Hajra esetleg megpróbálhatod a ricinusolajt, elvileg segít. De szerintem nem kell túlzásba vinni sem a hajad, sem a bőröd ápolását, tudod, a kevesebb néha több.


Sminktippek közül mire gondoltál? Egyáltalán hogy nézel ki és hány éves vagy? De egy kis korrektor, szempillaspirál és szemöldökigazítás mindenkit feldob, és nem látszik túlzottan.

2015. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A ricinus olajrol annyit, h en hasznaltam egyszer ,(fekete festett volt akkor a hajam), es mar az elso hasznalatkor kiszivta egy kicsit a hajfesteket, szoval arra vigyazz, ha festett hajad van.:)
2015. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A ricinusolajtól nem fog nőni a hajatok (hajnövesztő hiedelemnek nincs alapja), viszont bevéve erős hashajtó hatású.
2015. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!