Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy van ez az egész? Idősebb...

Hogy van ez az egész? Idősebb lányok adnátok tanácsokat? Alakkal kapcsolatos kérdéseim vannak.13L

Figyelt kérdés

Most 13 éves vagyok, júniusban leszek 14.

Elég vékony vagyok kb 164 cm és 47kg.

Nagyon soványnak látom magam, kértem tanácsot szüleimtől, aztmondták sokat sokat egyek, és mindig elvárják hogy megegyem ami előttem van. Meg is eszem, de semmi válatozás nem látszik.

Mikor nagyobb leszek az alakom hogy formálódik? Megváltozik? Most olyan formátlan lábaim vannak, egyenes hosszúak.

A barátnőmmel tavaly egyformák voltunk, az alakunk ugyan olyan volt a súlyunk is. Most meg látom hogy olyan szépen fejlődik, kerekednem a combjai és a feneke, nekem meg csak ilyen.

A melleim nagyon kicsik, sőt alig van valami... a korombelieknek meg már sokkal nagyobb.

Hallottam már hogy sportal kicsit izmosabb lehetek, és ducibbnak látszom,de hát hogy sportoljak? mit? mit csináljak, amit itthon meg tudok csinálni?

Nem értem ezt az egészet: Mennyit fogok még változni? És mit tehetek hogy ne maradjak ilyen? Sokan mondták hogy apukámra hasonlítok, mert ő is magas sovány, de én nem akarok ilyen maradni.

Idősebb lányok, adjatok tanácsokat légyszi, és magyarázzátok el.

:) :(


2011. jan. 2. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:

fogsz változni, ne aggódj. én mikor 13 voltam olyan 40-43 kilo voltam, kb ilyen magasan. mostmeg már normális alakom van.

ne kezdj zabálásba, biztos, hogy egy éven belül lesz mit fogni rajtad. járj el úszni, vagy valahova, hogy izmosabb leegyél.:)

2011. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, de még mit sprotoljak? kis izomért? súlyeméles?
2011. jan. 2. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, én a te korodban még ennél is kevesebb kiló voltam, igaz alacsonyabb is.

most vagyok 164 centi és 52 kiló. azt tudom neked mondani h még nagyon sokat fog változni az alakod. most még gondolom nincsen túlsok alakod, úgyértem nincsenek formáid, semmise. de ez idővel változni fog. rám is mondhatni vékony vagyok, nem girhes, nem girnyó, olyan egészségesen vékony, viszont ami a korral jár, azok a testrészek bőven megváltoztak, derekam, csípőm, fenekem, mellem...lett alakom, és lett formám.

úgyhogy ne aggódj, idővel a te tested is átrendeződik majd

2011. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

akkor nem maradok ilyen lapos?

És kb aki magas és vékony, az nagykorára így 'kigömbölyödik': [link] ilyen szép lábak , mell?

és mondjuk csikival,meg ilyensmivel tudok hízni egy kicsit?

2011. jan. 2. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:

a 2. válaszoló vagyok,. én kb úgynézekki mint a jobb oldali csaj, úgyhogy jah, megvan rá az esélyed h teis ígyfogsz kinézni :D

de figyi...azért zabálásba ne kezdj, mert az megárthat. még fejlődésben vagy, ha most elkezdesz zabálni nagyobb korodban lehet h nem csak kigömbölyödsz hanem már gurulni is fogsz. egyél normálisan, amennyi ételre szükséged van és tornázgathatsz otthon attól feszesebb leszel

2011. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell aggódnod, mindenki más ütemben változik :) 20 éves vagyok, 13 évesen én is lapos voltam, bordáim kilátszóttak, tényleg nagyon sovány voltam. Van egy húgom, 16 éves. Ő is nagyon sovány volt pár évvel ezelőtt. Most kb kéthetente találkozunk, mert koliban lakom, de mikor hazajövök, mindig meglepődök, hogy mennyit kerekedett, és hogy milyen jó alakja lett.

Ne aggódj, még teljesen időben vagy :)

Az meg, hogy sokat eszel, meg ilyen hízlalós kajákat, az nem fog bejönni. Rajtam tavaly emiatt jött ki egy betegség, ami miatt 3 hónapig nem ehettem semmi lisztes, élesztős, vagy cukros kaját..

2011. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13évesen én is lapos voltam meg sovány...kb 15 éves koromra már kikerekedtem. ne zabálj, mert azzal csak narancsbőr lesz a vége, és attól nagyon nehéz megszabadulni... annyit egyél amennyi jól esik, ne mások elvárásainak proóbálj megfelelni... egészségesen élj, esetleg sportolj is (bicikli, úszás, stb), és akkor minden jól fog menni. kend magad testápolóval, mert én kb ennyi éves voltam mikor elkzedtek megjelenni rajtam a striák:(.


19L

2011. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tornázz otthon . Az a legjobb ha súlyokkal csinálod,ajánlom Rubint Rékát vagy béres alexandrát.A melled nyilván nem lesz ettől nagyobb,de a combjaidat és a fenekedet nagyon szépen kitudod dolgozni! Nem beszélve arról,hogy igy izmos leszel nem plötyedt,mintha tömnéd magadba a sok szar hízlaló kaját.

Egyébként a többieknek is igazuk van abban,hogy még fejlődésben vagy,változik még a tested

2011. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!