Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek szep ha valakinek...

Szerintetek szep ha valakinek egy fuleben tobb fulbevalo van? V fulporc piercingje van? 15/l

Figyelt kérdés
A korotokat es a nemeteket is irjatok kerlek :)

2015. okt. 29. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagány stílusú fiúkon, lányokon tetszik. De láttam már olyan csajt akinek 4 csillogó bizbasz meg rózsaszín szívecske lógott a fülében, na az borzalmas.
2015. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Gusztustalan! És a tetoválás is!

Hányinger!

F/60

2015. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddig valaszokat :)) Es ha vkinek 2 fulbevalo van egy fulcimpajan?
2015. okt. 29. 16:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem öt van a jobb fülemben a balban pedig kettő és egy 12- es tágesz. nekem tetszik magamon és másokon is 16/l
2015. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem van jó pár, tágítóval együtt.

Evidens, hogy tetszik is.

Aki ellene van ezeknek, annak amúgy se fog tetszeni. A kettő között pedig sok ember van, sok véleménnyel.

De az biztos, hogy jobban mutat, ha egyenlő távra vannak egymástól az ékszerek.

25 vagyok srác.

2015. okt. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Karaktertől és stílustól függ :). Pl. elálló fülben szerintem nem szép, de ez csak egyéni vélemény. Nekem szerencsére nem áll el, ha teljesen szemben állok valakivel, akkor alig lehet észrevenni, hogy a bal fülemben 4 helix, 1 tragus, 3 fülbevaló, a jobban pedig egy industrial és szintén 3 fülbevaló van. Mindkettőbe szeretnék még, a jobba 3 foward helixet és egy conchot meg az industrial fölé egy szívecskét, a másikba nem tudom még. Soknak hangzik, de olyan ékszereket hordok, amik picik és diszkrétek, ezért nem tűnik annak.

Ha a stílusához az illető megválogatja, mi áll jól, meg az alkatáhot, az arcához, eszerint rendez és kér ékszert, akkor szerintem szép. Csak figyelni kell, és néha felülírni az eredeti tervet, ne legyen csúnya/túlzsúfolt/sok.

De a lényeg az, hogy tudd viselni :).

21/L

2015. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
15%
Nekem 2 lyuk van a bal fülcimpámban (a jobban 1), nekem tetszenek. :) A fülporcba én nem ajánlanám, hogy rakass, ismerősömnek végig volt lövetve a füle a porc részén és állandón, iszonyatosan fájt neki. 14/L
2015. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha neked tetszik, miért érdekel más véleménye? :) nekem régen a jobb fülemben 8darab volt, a balban csak 6 :D azóta a fültágítóm nőtt, és kivettem őket, mert már nem fértek el tőle :D :D:D:D:D:D
2015. nov. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én imádom, számomra gyönyörű, bukok is az ilyesmire. Én is viselek néhányat. 18L
2015. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fülporcpiercing, lol. Olyan vicces, amikor ezt mondják. Nekem is van fülbevaló a porcomban, de eszembe nem jutna piercingnek hívni. Na, de ez elég off volt.


Amúgy a porcon kívül nekem még van lent egyik oldalon 3, a másikon 2. Nekem tetszik, főleg régebben nagyon tetszett, amikor csináltattam őket (4-5 éve). De másokon igazából jobban tetszik az 1-1.


18L

2015. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!