Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Holnap joy napok! Ti vásárolto...

Holnap joy napok! Ti vásároltok valamit? És ha igen mit?

Figyelt kérdés
Én már nagyon várom! Mar egy csomó mindent elterveztem, hogy megveszem :D alapozót, garnier micellás vizet, szempilla növesztő szérumot, szemkörnyék ápolot, meg még ott úgy is fogok, de nem mindent kuponnal, mert par dologhoz nincs amit szeretnék

2015. nov. 11. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
mesélj még
2015. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Ügyes vagy, de hadd áruljam el neked is, meg mindenkinek aki olvassa, hogy terjesszem az igazságot: micellás víz=szappanos víz. Micellának hívjuk a kémiában a szappanmolekulák egy gömbbe rendeződését, alap tizedikes kémia anyag. :D Az emberi tudatlanság egy csúcsa, hogy ez elterjedt így... :D Ne haragudj, hogy ezt épp a te kérdésed alatt élem ki, de már jó ideje piszkálja a csőröm.

Egyébként kösz találok jobb akciókat annál, mint hogy 700Ft-ot adjak ki egy újságért, amit el sem fogok olvasni utána. :D Pacsi

2015. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem, én röhögök a sok befolyásolható, agymosott emberen aki ilyenkor elszór egy csomó pénzt értelmetlen hülyeségekre, mert azt hiszi azzal milyen jól jár...

De a szempilla növesztő szérumra azért kíváncsi vagyok vajon mi szerepel az összetételében... biztos valami varázsló keverte, mert másképp kizárt hogy a szempilládat növessze bármi is attól hogy rákened...

2015. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igenis vannak jó kuponok, ami használhatóak!
2015. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es: nyuszika, ezt mindenki tudja, nem mondtál nagy dolgot. De ha jobban leszedi a sminket, mint más, ha azt tapasztalod, hogy a bőrödnek tetszik, akkor te most sírni fogsz, hogy a micellás vizet mennyien használják. Nem lepleztél le nagy titkot.
2015. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ömm, én tudtam a micellás vízről :D és nekem bevált tetszik is, és a sminket is jól leszedi :)
2015. nov. 12. 12:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Tescoban fogom felhasználni a 20%-os kupont, F&F-re. A fiamnak kell alsógatya, mert kezdi kinőni őket.

Glamour kuponok jobbak voltak szerintem, akkor vettem a DM-ben hajlakkot és egy alapozót. Ennyi.

2015. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bár nem pontosan a kérdéshez kapcsolódik, de a C&Aba is lesznek kuponok? Oda terveztem menni. Köszi.
2016. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!