Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 7-8. Osztályos lányok! Ti...

7-8. Osztályos lányok! Ti sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
milyen termékeket használtok és milyen márkájúak? Tesin nem jön le, vagy akkor hogy oldjátok meg? Mivel kezdtétek és mikor? Szüleitek mit szóltak hozzá? Nem ellenezték?
2015. nov. 13. 21:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
16 éves, másodikos vagyok. Általános iskolában egyáltalán nem sminkeltem magam, 9. osztályban kezdtem el a szempillaspirált használni, most, 10.-ben sem használok túlzottan mást, egy kis BB krémet és egy minimális mennyiségű korrektort. Hétvégente, mikor megyek valahova, akkor eshet szóba a "komolyabb" smink, de akkor is a natúr színeknél maradok (szemhéjfesték, rúzs. Szerintem az általános iskolás lányoknak még nem kéne annyira festeniük magukat, higgyétek el, nem lesz jobb.:)
2015. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan :)
2015. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 divatguru ***** válasza:
Szia! Szerintem 7-8. osztályban nem kell magad még sminkelni. :) (nem bunkóságból)
2015. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
En most 8.os vagyok es ev elejen kezdtem magam sminkelni...csak szempillaspiralt es szemcerkat vizvonalban hasznalok ...meg néha ha van par pattanás azt lekenem alapozoval...es aki 5.ben sminekl...az 16eves korára akkora ri*anc lesz(ha mar most nem az)
2015. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 8.os vagyok és sminkelem magam.
2017. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!