Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt a szájpiercingem....

Begyulladt a szájpiercingem. Mi a teendő (kép)?

Figyelt kérdés
[link] (Az első képen a jelenlegi állapota látható a számnak, a másodikon pedig látható, hogy mennyire kicsi volt az ékszer, valószínűleg ez okozta a problémát.) Nem vagyok kíváncsi semmi oltásszerűségre, csupán jó tanácsra, hisz tudom, hogy hülye voltam, amiért ilyen kis ékszerrel kísérleteztem. Múlt hét hétfőn szúrtuk egyébként steril tűvel, alkohollal fertőtlenítettünk (minden nap lefertőtlenítettem többször alkohollal), ma vettem ki, mivel napról napra egyre rosszabbul nézett ki belül, gennyesedett, és kedd óta egyre inkább begyulladt. A kérdésem a következő: mit tegyek a számmal, hogy minél előbb elmúljon?

2015. nov. 28. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt próbáld ki

[link]

2015. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem oltani akarlak, de ha olyan az alap higiéniád ahogyan a körmödön meg a pattanásos bőrödön látszik, akkor ne csodálkozz, hogy begyulladt.

Az én tanácsaim: kézmosás, fogmosás, szájvíz, kamillás öblögetés és lehet nem ártana egy kis antibiotikum, ha már megvártad, hogy elgennyedjen.

És mielőtt azzal jönnél, hogy ítélkezem: én is tele vagyok piercingekkel, csak én szoktam mosakodni is...

2015. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

várd meg amíg teljesen begyógyul, ne piszkáld.

ha legközelebb is kiszúrod mindent sterilen ÉS TILOS ALKOHOLLAL KEZELNI. van tetran kenőcs, kamillás borogatás gyulladáscsökkentő stb és fontos a száj ápolása napi többszöri fogmosással és öblögetéssel. erre legjobb a sós víz. és ami fontos még hogy friss piercinget ne forgass, ne nyúlj hozzá koszos kézzel.


a mostani sebed gyulladáscsökkentőkkel tudod kezelni illetve jó rá kamillás borogatás szintén.

2015. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia ne haragudj, én sem oltani akarlak, de az otthoni szúrást annyira nem támogatom szájnál és komolyabb helyeken, és a koszos kézzel, körömmel sem fogdossuk az új piercinget, mert begyullad! Jesszus, tényleg azt gondolod, hogy azért gyulladt be, mert kicsi volt az ékszer? :D
2015. dec. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!