Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti nem érzitek ezt a fajta...

Ti nem érzitek ezt a fajta társadalmi nyomást?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy úgy néznek ki a csajok mintha futószalagon gyártották volna őket egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=8pJugqque0I(ha megnézitek ezeket a szépségkirálynő jelölteket TOTÁL EGYFORMÁK)

Elvárás ez a "trendi felfogás" pasiknak a tömegnövelés csak a fehérjéről tudnak dumálni,vékonynak érzik magukat akkor is amikor már nem azok(mint az anorexiások tiszta testkép zavarosak) a csajok egyformák kikent szemöldök hosszú egyenes haj üres tekintet,én nem utálom az embereket de nem tudom nem észrevenni ezt az oltári megfelelési kényszert.Mit a tapasztalataitok?Ti megpróbáltatok már meggyőzni ilyen embereket,hogy legyenek egyéniségek?



2015. dec. 5. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell meggyőzni senkit. Naponta rengeteg emberrel utazok Pesten és valahogy nem a trendi csajok vannak többségben. Ráadásul egyáltalán nem látszik senkin, hogy teljesen kivan, mert nem kerülhetne fel egyik divatlap címoldalára sem.
2015. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ki nem szeretne jól kinézni?? nem attól leszel egyéniség, hogy nem foglalkozol a külsőddel és elhízol és direkt szar cuccokban jársz.
2015. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Minden korszakban volt egy bizonyos szépségideál, és a nők ill. férfiak arra akartak hasonlítani, hasonlóan öltözködtek, stb. Én minek győzködjek valakit? Ha ő jól érzi magát abban a stílusban, semmi közöm hozzá.
2015. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég egysíkú válaszokat kaptam várok esetleg pozitív/negatív tapasztalatokat.
2015. dec. 6. 12:28
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a 2.válaszoló nem tudom honnan vesz ilyen meredek példát,de van átmenet dolgok között nem minden fekete és fehér én csak érdekelnek vélemények.
2015. dec. 6. 12:30
 6/8 A kérdező kommentje:
*engem
2015. dec. 6. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:
az egyéniség nem a külsőn múlik. mindig megvan a kor szépségideálja és érthető módon az emberek többsége igyekszek neki megfelelni. amíg ez nem ölt szélsőséges, beteges mértéket, addig ez teljesen rendben van. pl. én is szeretnék vékony lenni, szeretnék szép hosszú hajat, tökéletes szemöldököt, dús szempillákat, makulátlan bőrt. ésszerű kereteken belül ennek érdekében meg is teszem, amit tudok (pl. figyelek a hajápolásra, szedek vitamint, de undorító póthajat sosem csináltatnék VAGY odafigyelek az étkezésemre és mozgok, de nem akarok 40 kilós csontváz lenni). akkor most szerinted nincs egyéniségem?
2015. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló sem ragadta meg a lényeget,nekem nem tisztem megállapítani hogy ki szép meg ki egyéniség, de a kérdések a szépség kategóriában GYK-n 80%-ban ilyenek hogy: nem ciki ez nem ciki az?Mert nem mernek az emberek úgy kinézni ahogyan jól érzik magukat és most megint ne ilyen szélsőségesre gondoljatok hogy az ilyen nagyon feltűnni akaró kék hajú emberekre gondolok hanem átlagos csajokra akik belepaszírozzák magukat egy ideálba ami nem áll jól nekik.
2015. dec. 6. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!