Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13-22 éves Lányok/Nők ti...

13-22 éves Lányok/Nők ti mennyi sminket használtok mindennapokra? Különlegesebb eseményekre külön-külön?

Figyelt kérdés
A korotokat is írjátok mellé légyszíves.Előre is köszönöm.

2015. júl. 10. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

színezett fényvédő, bb krém, korrektor, púder, nyáron néha pirosító vagy bronzer, télen mindig teszek egy kis pirosítót

ajakápoló, vagy nappalra egy nude rúzs, estére bármilyen színű rúzs

szempillaspirál, néha árnyékolom egy kis szemhéjpúderrel vagy kihúzom tussal, de azt csak ritkán, buliba

22

2015. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindennapokra semennyit, különleges eseményekre is csak szemceruza, spirál, ha van türelmem szemtus. 22/N
2015. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sminkelem magam. Olyan munkám van, amit ostobaság kifestve végezni, de ha épp nem dolgozom, akkor sem használok semmit, mert nem igazán bírja az arcbőröm, égeti a szemem, viszket, feszélyez, stb.. Mondjuk nincs is rá szükségem, mert nincs olyan bőrhibám, amit takargatni kellene, nem keltek igénytelenebb látványt azoknál a lányoknál, akik több réteggel le vannak kenve. (22/N)
2015. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Púder, pirosító, szemceruza, szempillaspirál.

Időnként rúzs, de nem mindennap.

Időnként szemhéjpúder, de az sem mindennap.

De csak ha dolgozni megyek, egyébként van, hogy semmit.

Ha különlegesebb eseményre megyek, akkor mindenképpen van rúzs és szemhéjpúder is, és a pirosító is erősebb kicsit. Ha éppen gáz a bőröm, akkor alapozót is használok.

20

2015. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hétköznapokra szempillaspirál és szemceruza. Ha itthon vagyok,akkor semmi.:)

17

2015. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itthon nem sminkelem magam, ha megyek valahova folyekony alapozo, puder, szempillaspiral, ritkan szajfeny. Elofordul, hogy alapozo helyett csak korrektor. 18
2015. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha itthon vagyok semmi, mostanában ha elmegyek akkor is csak ritkán kenek magamra valamit. De ha olyan kedvem van és kifestem magam, akkor: BB krém, púder, szempillaspirál. Ha valamilyen eseményre megyek akkor ugyanezek + rúzs.

19/L

2015. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyáron nem festem magam.

Amikor suliba jártam még akkor egy kis szemceruza meg szempillaspirál.

Buliba persze alapozó meg erősebben kifestettem a szememet.

2015. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

korrektor a bőrhibákra, szempillaspirál, szemöldökceruza (csak a hiányos részeket kipótolni)

ja és 15 vagyok:D

2015. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Suliba: Korrektor a karikákra, spirál, egy kis szemöldökceruza a hiányosabb részeknél, ajakbalzsam. Télen pirosító. Nyáron mattító púder.

Ha valami nagyobb szabású eseményre megyek u. ez plusz szemhéjpúder, esetleg szemceruza, rúzs, vagy szájfény. (:

18

2015. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!