Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lidl-ben láttam műköröm építő...

Lidl-ben láttam műköröm építő lámpát és kellékeket, barátnômnek szeretnék venni, mert szeretné csinálni a későbbiekben a kérdésem pedig az hogy mennyire gagyi ez a lidl-s szett? Gyakorlásra se jó? 45 wattos

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 15:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Az le maradt hogy 13000 Ft.
2015. dec. 16. 15:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy rendes lámpa 10 ezer körül van, ha adnak hozzá még mást is, valószínűleg nagyon gagyi -- ha ilyen értékben akarsz venni neki valamit, sminkekkel jobban jársz, a rossz minőségű körmös cuccok komoly bajt okozhatnak.


Ha a műkörmös cucc a lényeg, jó márka a Crystal Nails, Brill Bird, CND, Orly. :)

2015. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy normàlis készlet 30 körül van.
2015. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznomra vállt.
2015. dec. 16. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
én ezt megbeszélném vele. és ha tényleg el akarja kezdeni, akkor mondjuk veszel neki egy fas.za kis lámpát. ez is nagy segítség neki, sztem nem kell feltétlen egész szettett venni.
2015. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

meg a kellékeket azért is hanyagolnám, mert ki tudja neki milyen szín tetszik, vagy milyet szeretne pont(márka)

de egy uv lámpa, vagy led lámpa univerzális. én azt vennék.

de nem ciki megkérdezni a barátnődet erről,hogy milyet szeretne.

pl én az egyik szülinapomra tabletet kaptam a páromtól. először ő akarta megvenni egyedül, aztán rájött,hogy jobb ha engem is megkérdez. végül együtt választottuk ki a media marktban. jó, nem volt olyan nagy meglepetés, de legalább olyan volt amilyennek tényleg örültem. ha már ilyen sokat költesz rá olyan legyen:D érted

2015. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!