Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan csináljátok az...

Ti hogyan csináljátok az alapozást?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Bekrémezem az arcom vékonyan, arckrémmel, megvárom, h beszívja, majd nyomok a kézfejemre alapozót, és ecsettel felviszem.

Ezután púder a homlokomra, államra, hogy ne legyek fényes ott. :)


Pirosító vékonyan az arc két oldalára


21/L

2015. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Primer/arckrém. Fontos, hogy a bőröd ne érintkezzen közvetlen az alapozóval, mert kiszáríthatja stb.stb.

2. Problémásabb felületre egy kis korrektor. Piros kis pöttyökre zöld korrektort szoktam tenni.

3. Alapozás. Vagy ujjammal viszem fel pöttyözve az arcomra (vagy ahogy az előttem lévő írta, kézfejre teszek) majd ecsettel eldolgozom.

Fontos, hogy ne csak az álladig vidd fel, hanem kicsit alatta is, mert nagyon ízléstelen, mikor valakinek az álla alatt egy (vagy több) árnyalattal világosabb a bőr! 18/L

2015. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezemmel szépen lealapozom az arcom, a homlokomnál kezdem. Teszek még a szemhéjaimra is mert ezáltal a szemhéjsmink tartósabb lesz.

Várok kicsit, majd pedig púderezek.

2015. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Garnier micellással áttörlöm az arcomat, aztán Holika Holika sminkalapot kenek fel, mert elég tágak a pórusaim és ez finomít rajtuk, aztán szivaccsal felviszem az alapozót, utána icipici púder.
2015. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arcmosás, arckrém.

Néha használok primert, de nem nagyon.

Kézzel viszem fel az alapozót, ahogy épp jön, nincs olyan, hogy itt kezdem, és órával megegyezően haladok észak felé.

Korrektor a szemem alá, ezt beauty blender-rel eldolgozom.

Arcpír szintén kézzel.

2015. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában két színt használok, egy sötétebbet és egy világosabbat. A sötétebbet a hajtövekhez, és az államhoz (kb "körberajzolom" vele az arcom) meg egy picit az arccsontomhoz és az orrom két oldalára. A többi helyre pöttyökben a világosabb színt, majd összedolgozom. NEM kézzel. Én a szivacsot szeretem, valahogy természetesebb hatása van, mint az ecsetnek. Nem belesimítom, hanem inkább ilyen tapogató, nyomkodó mozdulatokkal óvatosan eloszlatom.
2015. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!