Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek közül melyiket lenne...

Ezek közül melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Kéne egy alapozó. Nézegettem olyanokat, amik olcsóbbak és olyanokat is amik drágábbak. Ezek közül szeretnék választani. Mivel vannak olyanok,amik drágák, nem nagyon szeretnék rosszat venni. Kinéztem a drogériásak közül a catrice all mat plus-t, egy avonosat, egy bobbi brown-osat és egy mac-eset. Melyiket lenne érdemes megvenni? A bőröm pattanásos, főleg a T vonalban. Pirosas ott ahol a pattanások vannak. Nem nagyok a pattanások (persze van amikor kinő 1-2 nagy is), nem sebesek meg ilyenek. Néha egyenletlen a bőröm színe is. Fontos lenne az alapozónál hogy ne kezdjen ek úgy hamar lejönni, hogy ronda legyen, tartósabb legyen és ha a pattanásokat annyira nem, de a pirossagokat elfedje.
2015. dec. 17. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

csak a catrice-esről tudok véleményt mondani

szerintem ez egy jó alapozó, drogériás viszonylatban az egyik legjobb

szóval ha ár-érték szempontjából nézed, akkor megéri ezt választani

nekem 8 órát kibír egyszeri púderezéssel reggel, nem kell napközben igazgatni (kombinált bőröm van)

a egyenletlen bőrszínt megoldja, a pattanásokra meg korrektort használok, annyira azért nem erős a fedése


nem tökéletes, de ebben az árkategóriában nem találtam még jobbat

2015. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, lehet hogy kipróbálom.
2015. dec. 17. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!