Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri venni szemöldök zselét?

Megéri venni szemöldök zselét?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen márka/fajta legyen? És alá rakjátok szemceruzát? Köszi ♡

2015. dec. 18. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Az eladónak mindenképp.
2015. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel sokra mentem... :Dd
2015. dec. 18. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

persze,főleg ha kuszák a szemöldökszálaid:D pl az enyémek összevissza állnak, így jó lefixálni. nemcsak átlátszó van, hanem színezettek is.

én mondjuk catricet ajánlanám, kb minden termékük jobb mint az essence, pedig alig drágább. de az essencét is dícsérik, én a catricet próbáltam

2015. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szemöldökport használok, nem ceruzát, de igen, alá rakom.


Nekem Bobbi Brown-os van, színezett. Azért jó, mert kicsit világosítja a szemöldököm, így nem annyira "rajzolt" - mondjuk erre amúgy is vigyázok - a másik meg, hogy a két szemöldököm máshogy nő. Az egyik szépen, jobbra ívelten rásimul a fejemre, a másik meg felfele nő. Ezzel ki tudom egyenlíteni a kettőt.

2015. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!