Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing 18 éves kor alatt?

Piercing 18 éves kor alatt?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy 16 éves kortól már szúrnak piercinget szülôi engedély nélkül. 2 hónapon belül betöltöm a 17.életévemet és jelenleg 3 féle piercing jöhetne szóba. Természetesen csak egyet szeretnék jelenleg megcsináltatni és egyik sem vészes helyen van (arcátszúrás, vagy kulcscsont féleségekre gondolok a "vészes helyeken")

Mennyire igaz ez?



2015. dec. 20. 14:55
 1/3 anonim válasza:
49%
Hagyd már a törvényeket... Tetszik, csináltasd meg! Egy a lényeg, ne a hülye haverodra bízd, hogy egy pálinkába mártott varrótűvel szúrja át a bőröd. Manapság könnyű profit találni.
2015. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én 16 évesen csináltattam,most 22 vagyok,azóta sem tudnék nélküle lenni, az ajkam ball oldalán,lenn van. Ha biztos vagy benne csináltad meg, ha nem fog tetszenni,akkor kiveszed,egy nap alatt összeforr a helye
2015. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 15 voltam, mikor keresztanyumtól köldök pc-t kaptam karácsonyra, és semmiféle papírt nem kellett kitölteni, mert felnőttel mentem nem egyedül. De 16 felett már nem kell hozzá engedély azthiszem
2015. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!