Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Shellack-ot hol szoktatok...

Shellack-ot hol szoktatok venni otthoni használatra?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy shellack starter szettet, mivel gyakorlott gél lakkozó vagyok. Van Sally Hansenem is, meg a Chrystal Nails-zel is volt dolgom.


Viszont ez a Shellack kissé borsos. Ha bővíteni akarom a színpalettám, akkor ugye kell több szín. Néztem ebayen, vannak kínai eladók, ahol 1000-1500 egy szin. Ez igazi szerintetek? Mert a britek ugyancsak 6000-ért árulják, mint a műkörömplázán. Illetve Ázsia Centerben van?



#shellack
2015. dec. 22. 10:30
 1/4 A kérdező kommentje:
*Crystal nails
2015. dec. 22. 10:43
 2/4 A kérdező kommentje:
*CND shellack szettet
2015. dec. 22. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem eredeti...
2015. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
37%
Tudom, hogy jó későn írok, de én ebayről rendeltem 2000ft ért és teljesen eredeti :) nyilván úgy lopott ahogy van, de ez nem az én bajom :) az ebayes kamu shellacnak más a neve, mert persze abból is készült koppintás, de az sima gellac..
2016. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!