Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan, hogy valaki bőre...

Van olyan, hogy valaki bőre egyszerűen nem alkalmas a púder használatra?

Figyelt kérdés

Eddig egy púderem volt, az Avon Luxe típusú. Sok jót hallottam róla, de nálam nem a természetes bababőr hatást kölcsönözte, hanem megült a pórusaimban, a láthatatlan ráncaimban, egyszerűen csúnya volt.

Kinéztem egy nagyon jó fajta, drága púdert, de nem merem megvenni, mert mi van, ha nem a púderekkel van a baj, hanem az én bőröm nem tud ezekkel azonosulni.

21 vagyok, alapozóra használnám.



2015. szept. 12. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Talán neked csak az alapozó az a folyékony a jó.Amúgy a sokat számít,hogy mennyi vizet iszol ha eleget iszol nem lesz száraz ráncos a bőröd.
2015. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

vagy lehet csak az nem jött be, mindenkinek más a bőre, más a jó

de azért érdemes kipróbálni mielőtt megveszed (főleg ha drága)


de amúgy lehet normál árban is találnál olyat, ami megfelelne

2015. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha száraz a bőröd, a púderek nagy többsége ocsmányul fog mutatni rajtad. Az is lehet, hogy nem megfelelő púdert vettél, érdemes utánuk olvasni a neten, hogy kinek mi a tapasztalata az adott termékkel.
2015. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon szeretek púdert használni (maximum minimális mennyiséget fixálásra), mert nekem is száraz a bőröm. Az első válaszoló pedig hülyeséget írt, nálam napi 4 liter víz a minimum, és normálisan is hidratálok, mégis száraz a bőröm. Genetika a neve...
2015. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. Régen csak púdert használtam, mert féltem, hogy majd az alapozó eltömíti a pórusaimat. De így is állandóan pattanásos voltam. Aztán egyszer olvastam, hogy épp a púder tömíti el a pórusokat. Váltottam. Most már csak alapozót használok, púdert nem. Egyből szép lett a bőröm. Ha rákacsintok a púderre, hogy tökéletesítsem az alapozóval kikent fejemet... estére full ragya leszek...

23N

2015. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!