Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakk probléma! Kontár...

Gél lakk probléma! Kontár körmös, vagy a körmöm rossz?

Figyelt kérdés
Egy hete géllakkoztattam. Ma már le kellet reszelnem az egyik körmöm, mert visszahajlott és betört a zselé, majd a körmöm is. Többiről is kezd lepattogni. Nem mosogatok, nem lubickolok órákig a vízben. Ez ilyen rövid élettartamú, vagy a körmös rossz?

2016. jan. 5. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
tartósabban kéne lennie, valószínűleg a körmös csinált valamit rosszul
2016. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valami el lett rontva. Normál esetben nem szabadna pattognia. Gyakorlatilag újracsinálni is azért kell, mert lenő.
2016. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rossz előkezelés lehet az oka?
2016. jan. 5. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez a leggyakoribb hiba.
2016. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyire hosszú a körmöd? A géllakk nem csodaszer, csak egy plusz réteg a körmön. Ha alapból is könnyen törik a körmöd, akkor a géllakkal is ugyanúgy törni fog.
2016. jan. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem szokott így visszahajlani, és nem is túl hosszú.

Acetonnal zsírtalanította, és csak megreszelte a tetejét, nem buffizta le. Végeit sem zárta le teljesen...

2016. jan. 6. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor én elkezdtem otthon csinálni magamnak én sem zártam le a végeket (nem tudtam, hogy kell). Még a körmöm is ketté tört állandóan.... Baromi fontos a megfelelő bolyhosítás és a körmök lezárása.
2016. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Elég kezdő vagyok. Mit jelent az, hogy "lezárni a köröm végét"?? Légyszi írjatok választ privibe is akár. Köszi előre is.
2016. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A köröm élét is bekened minden rétegnél.
2016. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!