Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakk tapasztalatok?

Gél lakk tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma voltam körmösnél leszedettem a műkörmöm és gél lakkal lett kifestve. A körmös ajánlotta tegyünk egy réteg zselét a gél lakk alá mert tartósabb lesz így. Azt mondja a sima gél lakk hamar lepattogzik. Nektek mi a véleményetek? Valóban hosszabb ideig tart így?

2016. jan. 5. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Válts körmöst. Aki azt mondja, hogy az általa felkent géllak pattogzik az nem tud lakkozni. A géllak, ha megfelelően van kenve és minőségi anyagot használnak, akkor nem pattog le, csak lenő.Tapasztalat. Én itthon géllakozok, tehát nem vagyok profi, mégsem pattogzik le. Igaz, amit anyukámnak csináltam felvált, de valószínűleg rossz volt az előkészítés. Egy körmös jobban csinálná. De a sajátom nem pattogzik.
2016. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem...köszönöm a segítségedet.:) 2-3hét múlva úgyis megyek újra akkor úgy kérem,hogy géllel csinálja csak kiváncsi vagyok milyen különbség lesz a kettő közt:);) aztán szerintem én is veszek magamnak itthoni használatra mert olcsóbban is jövök ki
2016. jan. 5. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mondta, mert szétreszelte a körmöd, így pedig tényleg nem lesz tartós.
2016. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!