Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri beszerezni a smink...

Megéri beszerezni a smink szivacsot?

Figyelt kérdés
Nem a régire gondolok, hanem ezekre az új fajtákra. Eddig ecsettel dolgoztam el az alapozót, de fáj a szívem azért a sok alapozóért, ami benne marad és nem tudom már az arcomra kenni. Kevesebbet veszítek belőle, ha szivacsot használok? Vagy bármiféle egyéb megoldás a takarékos alapozáshoz?

2016. jan. 6. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

jó a szivacs, természetes végeredményt lehet vele elérni és nagyon sokan szeretik, szóval ilyen szempontból megéri

viszont ez pont hogy kicsit több alapozót vesz fel

ha számodra ez az elsődleges szempont, akkor csináld az ujjaddal

2016. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legjobb az ecset, utána a szivacs. Ha jó az ecseted nem kellene h olyan nagyon sok alapozó ragadjon bele. Ha tényleg a takarékosság a lényeg, akkor ujjal vidd fel, de a szép hatást ne várd majd tőle.
2016. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi! Ujjal nem vinnem fel, valahogy undorodok az erzestol is! Akkor lehet beszerzek egy dragabb, jobb minosegu ecsetet, hisz csak egy eBayes ecsetem van az alapozasra :)
2016. jan. 6. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Mitől undorodsz? Az arcodtól, az alapozótól?
2016. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!