Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vásároltatok már lancome,...

Vásároltatok már lancome, clinique vagy estee lauder márkaboltokban?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi az ami bevàlt nektek?
2016. jan. 17. 21:31
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
A Clinique-nek jellemzően jó cuccai vannak, nincs bennük alkohol meg illatanyag, amik potenciális bőrirritáló összetevők. Bár van valami tonikjuk, ami alkoholos, de azt leszámítva ok. Használtam már tőlük hidratálót, fényvédőt, korrektort, arclemosót, nekem jók voltak, de végül mindegyikre találtam olcsóbb alternatívát
2016. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Clinique. Sajnos csak egy tonikjuk van, amiben nincs alkohol, nagyon ellene vagyok. A lemosók még talán jók, de semmi különös. (Imádom a lemosók "szagtalan" illatát.)


Ami nekem bejött az a DDMG. A krémes is jó, de a géles nekem jobban tetszik.


Moisture Surge mindkét változatát használom, a krémeset inkább most, a géleset majd nyáron. All About Eyes-t is szeretem, ezt nappali szemkrémnek használom.


Total Turnaround bőrradír is nagyon bejövős, nagyon szép tőle a bőröm.


Estee Lauder. A Hydrationist-ot használom száraz bőrre, smink alá pedig a DayWear Advanced Multi-Protection krémet.

2016. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!