Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire tartós az épített...

Mennyire tartós az épített zselés köröm?

Figyelt kérdés
Életemben először rávettem magam arra, hogy megcsináltassam a körmeimet. Sose voltak hosszu körmeim, így a körmös csaj viszonylag rövid zselés francia körmöt készitett nekem. Nagyon bejött, csak most még fura nekem és féltem is, nehogy letörjön.mindenhez olyan óvatosan nyulok! Szerintetek mennyire tartos?

2016. jan. 17. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normálisan van megcsinálva akkor nem lesz semmi baja addig amíg le nem szedeted.
2016. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a szalagavatómra csináltattam először és semmi baj nem volt. Én is mindenhez először nagyon óvatosan nyúltam, aztán hozzá szoktam. A hajmosás, gombok és cipzár kezelése volt nehézkes.
2016. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!