Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műköröm építésnél...

Lia.A. kérdése:

Zselés műköröm építésnél eltérő márkák használata?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem, hogy baj-e az ha az alap rétegem, az épített zselém, fedőrétegem, a gél laccok eltérő márkájúak a zselés körmöknél? CN, Moombasa, Diamond, Pefkect? Árt-e a megépített körömnek, elválik-e, vagy ugyan úgy együtt-dolgozók lesznek az anyagok, és megmarad?

2015. jún. 29. 10:17
 1/3 A kérdező kommentje:
*Perfect. Bocsánat gyorsan írtam :)
2015. jún. 29. 10:19
 2/3 anonim ***** válasza:
elvileg minden márka csak a saját cuccaival kompatibilis,tehát cn-cnel,stb. én cn-t és moyrat használok együtt,nem volt még baj, kísérletezgetni kell. de inkább keress egy márkát,ami elfogadható számodra,az a tuti.
2015. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg kísérletezgetni, sokkal több költséggel jár, mint kiválasztani egy jó minőségű anyagot. Én mindenből cn-t használok és eddig még nem volt gond. Minden vendégem visszajár, elégedett.
2015. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!