Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajakbalzsam vagy ajakápoló...

Ajakbalzsam vagy ajakápoló vaj? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy külön világ a 2 dolog, de melyiknek jobb a hidratálása, és teszi helyre a nagyon száraz ajkakat?

Kipróbáltam az Avon, Isana, Labello ajakbalzsamokat is, a Himalaya Herbalst sem mondják jónak, akkor ti mit tanácsoltok?



2016. jan. 18. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

én alapvetően természetes olajokat és vajakat használok a számra. de van mindig a táskámban egy ajakápoló is, hogy vész esetén legyen nálam.(a shea vajamat csak nem cipelhetem magammal)

carmex szerintem nem rossz .de a primus ajakírt inkább ajánlom, gyógyszertárban kapható. de mondom, fő ápolásra én nem ezeket használom, ez csak kiegészítés.

+sok-sok víz és nem fog úgy cserepesedni


de a méz is nagyon jó, vékonyan felkenve

amúgy az isana intensive ajakápolója is bevált nekem.

2016. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy a labellok nekem nem váltak be. az illatuk szuper, de más pozitív tulajdonságot nem tudok mondani róluk
2016. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Himalaya nekem bevált, sokkal inkább, mint a többi. A Neutrogena, a Carmex és a Blistex hatékonyabbak. De pl. a mannás tégelyes ajakbalzsamok is jók.
2016. jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Patikában vegyél ilyesmit, ha azt akarod hogy használjon is. Bioderma, stb.
2016. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Neutrogena (tubusos), illetve az Uriage (szintén tubusos) vállt be. Most Bioderma-t tervezek venni.

Kicsit húzós az áruk, főleg a patikai márkáknak, de napi használattal is simán kitart egy évig.

Mondjuk a Carmex sem rossz, de én jobban szeretem, ami idővel beszívódik.

2016. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A Carmex is beszívódik, csak elég idő kell neki. :D
2016. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a carmexet éjszakára szoktam feltenni,jó vastagon. így az ízét se nyalom be, mintha nappal kenném fel. +reggelre jó puha, hidratált lesz.


nappalra meg a primus ajakírt használom.

2016. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a Nuxe reve de miel tégelyes ajakbalzsama vált be a legjobban,nem olcsó,főleg mivel én boltokban nem láttam még,tehát rendelni kell(iparfumeria,szállítással 4 ezer),de ilyenkor télen megváltás az ajkaimnak. Szinte minden rossmannban,dmben kaphatót kipróbáltam,de egyik sem vált be.
2016. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!