Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mi a baj? (Rook...

Szerintetek mi a baj? (Rook fülpiercing)

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve, hogy szurattam egy rook fülpiercinget. A tél kezdetével elkezdtem hordani a fülmelegítőmet (nem szeretem a sapkát) és egy picit fájdogált a piercingem. A fájdalom miatt elhagytam a fülmelegítőm, de most begyulladt a fülem.


Miért fordulhat elő ilyen egy közel 2 éves piercingnél?


Most jelenleg körömvirág krémmel kenem, de ha nem javul elmegyek piercerhez.


Gyulladt fül esetén is tudnak segíteni?



A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 18. 20:22
 1/4 anonim válasza:
0%
Hallod mennyibe is került ? Csak azért mert lehet hogy gyűjtöttél volna még hozzá a ezalatt a 2 év alatt és ott lenne egy tetkó ára ráadásul sokkal jobban néz ki egy tetoválás mint egy piercing de meggondolatlan voltál szerintem...
2016. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első!

Nem ez volt a kérdés, amire te válaszoltál! Nyilván azért csináltatta a kérdező, mert neki az tetszik! Nem mellesleg, ha egy piercinget megunsz - legyen az bárhol is - attól még megtudsz szabadulni.


Kedves kérdező!

Sajnos mivel nekem nincs, így nem tudom, hogy mért fordulhatott elő. Azt javaslom, hogy menj el vele piercerhez, az a biztos. És a fülgyulladásod ha nem javul azzal menj orvoshoz, veszélyes is tud lenni a kis "drága". Tudom nem nagy segítség, de szerintem az a legegyszerűbb ha megnézeted. :)

2016. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak nagyon szépen köszönöm!
2016. jan. 18. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat sajnos. Porcos ékszerek lassan gyógyulnak be teljesen és utána is hajlamosabbak a gyulladásra, mint a nem porcosak.

Tanácsolom, hogy szedd ki, alaposan most át 70%-os alkohollal az ékszert és a lyukat is. Lehet, hogy csak egy szösz tapadt rá a fülmelegítőből.

Utána tedd vissza, majd kezeld octenisepttel bő két héten át. Addig próbálj nem rá feküdni.

A hideg nem árt neki, csak neked kell kibírnod.

Ha utána se történne semmi változás, akkor nyugodtan menj el vagy dokihoz, vagy a testékszerezőhöz akinél voltál.


Bármi kérdésed lenne még, írj privátban ;)

2016. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!